Aliexpress'ten alınan işlemci bozuk çıktı

ExecutioneR_

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Aliexpress'den işlemci aldım. Geldi fakat bozuk çıktı. Bilgisayara taktığım da güç düğmesine basınca 1-2 saniye çalışıp direk kapanıyor. Tekrar eski işlemci ile denedim bilgisayar şu an normal olarak çalışıyor. Satıcı güvenilirdi. Yorumlar olumlu yöndeydi. Ayrıca ürünün açıklama kısmın da gönderilmeden önce test edilir yazıyordu. Ancak bu belli ki test edilmemiş.
Aliexpress'den dispute açtım. Sadece para iadesini seçtim. Çünkü onu tekrar oraya göndermek için uğraşmak istemiyorum. Ayrıca video lazımmış. Onu yapmayı unuttuğum için Dispute'nin açıklamasına satıcı ürünümü test etmemiş deyip açıklama kısmında ki test edilir yazısını SS alıp kanıt olarak koydum. Maalesef video çekmeyi unuttuğum için.
Paramı iade ederler mi?
Ve satıcı o kadar umursamaz ki önceden soruğum soruları cevaplamayı bırak dispute açtığımı bile görmedi.

Benim aldigim RX560 pasli gelmisti, AliExpress 2 secenek sundu bana: Ya urunu kargolarsin adama geri, tum para iadesi alirsin veya urunu gondermezsin sadece %10'unu geri alirsin dedi. Bende ekran kartini calistirabildim, paranin %10'unu aldim. Sizin aldiginiz islemci neydi? Belki calistirabiliriz.

Arkadaşlar Aliexpress'den işlemci aldım. Geldi fakat bozuk çıktı. Bilgisayara taktığım da güç düğmesine basınca 1-2 saniye çalışıp direk kapanıyor. Tekrar eski işlemci ile denedim bilgisayar şu an normal olarak çalışıyor. Satıcı güvenilirdi. Yorumlar olumlu yöndeydi. Ayrıca ürünün açıklama kısmın da gönderilmeden önce test edilir yazıyordu. Ancak bu belli ki test edilmemiş.
Aliexpress'den dispute açtım. Sadece para iadesini seçtim. Çünkü onu tekrar oraya göndermek için uğraşmak istemiyorum. Ayrıca video lazımmış. Onu yapmayı unuttuğum için Dispute'nin açıklamasına satıcı ürünümü test etmemiş deyip açıklama kısmında ki test edilir yazısını SS alıp kanıt olarak koydum. Maalesef video çekmeyi unuttuğum için.
Paramı iade ederler mi?

Mümkünse bir video çekin. Hem o işlemci ile hem de kendi işlemciniz ile çalıştırdığınıza dair. Videoyu kapatmadan iki işlemciyi de deneyin. Fan takmadan hızlıca yapabilirsiniz. Kaydı yollayın ve para iadenizi alın.

Benim aldigim RX560 pasli gelmisti, AliExpress 2 secenek sundu bana: Ya urunu kargolarsin adama geri, tum para iadesi alirsin veya urunu gondermezsin sadece %10'unu geri alirsin dedi. Ben de ekran kartini calistirabildim, paranin %10'unu aldim. Sizin aldiginiz islemci neydi? Belki calistirabiliriz.
Mobil, laptop işlemcisi.

Mümkünse bir video çekin. Hem o işlemci ile hem de kendi işlemciniz ile çalıştırdığınıza dair. Videoyu kapatmadan iki işlemciyi de deneyin. Fan takmadan hızlıca yapabilirsiniz. Kaydı yollayın ve para iadenizi alın.
Peki adam dispute'e cevap vermedi onun hiç bir kanıtı yok eğer böyle devam ederse hiç bir cevap vermezse bana paranın tamamı iade edilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı