Aliexpress'ten alınan işlemcinin bozuk çıkması

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Aliexpress'ten işlemci almıştım. Satıcı oldukça güvenilirdi ve yorumları da çok iyiydi. Ürün bugün elime ulaştı fakat çalışmadı. Farklı bilgisayarda denedim fakat yine çalışmadı. Ne yapmalıyım?

Doğru monte ettiğinize emin misiniz?
Evet eminim. Benim bilgisayarımda bios güncellemesi lazımdı çalışmadı. Bir tanıdığıma verdim onun anakartı farklı fakat onda da çalışmadı. Soketler uyuşuyor.
Montajı yaparken ve PC'de olan sorunu video çekip iade talebi oluştur yenisini yollarlar.
Yenisini yollayacakları kesin mi? Ben pek güvenemiyorum.

Evet eminim. Benim bilgisayarımda BIOS güncellemesi lazımdı çalışmadı. Bir tanıdığıma verdim onun anakartı farklı fakat onda da çalışmadı. Soketler uyuşuyor.

Bazı firimalar diyor ki eşyayı parçalayın kırın dökün biz size yenisini gönderelim diyorlar yapıyorlarda vallahi banggooddan almıştım drone kanat dönmüyordu dedilerki sök parçala kır sornasında yeni dronum geldi tabii 1 ay sorna :D.

Bazı firimalar diyor ki eşyayı parçalayın kırın dökün biz size yenisini gönderelim diyorlar yapıyorlarda vallahi banggooddan almıştım drone kanat dönmüyordu dedilerki sök parçala kır sornasında yeni dronum geldi tabii 1 ay sorna :D.
Bakalım satıcıyla iletişime geçeceğim sonuçları yazarım.

[/QUOTE]

Şansını dene, ben bir kere denedim yenisini yolladılar.

Şansını dene, ben bir kere denedim yenisini yolladılar.
[/QUOTE]
Peki dispute açayım mı ?
İşlemciyi farklı bilgisayarda denedikten sonra eğer halen çalışmıyorsa dispute açacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı