AliExpress'ten alınan ürün gelmedi

Btcnx6

Yoctopat
Daha fazla  
9 Ocak 2022 tarihinde bir sipariş vermiştim ve bugün sipariş nerede kaldı diye bakmak için AliExpress'e girdiğimde karşıma şu görüntü çıktı.

9 ocak 2022 tarihinde bir sipariş vermiştim ve bugün sipariş nerede kaldı diye bakmak için aliexpresse girdiğimde karşıma şu görüntü çıktı.

görsel eklemeyi yapamadım kusura bakmayın "teslimat başarısız. can't concact with customer" yazıyor.
görsel eklemeyi yapamadım kusura bakmayın "teslimat başarısız. can't concact with customer" yazıyor.

Satıcı ile iletişim kurmayı denediniz mi? Kargo için size ulaşamadılarsa şubeye vb. geri göndermiş olabilirler.

Görsel eklemeyi yapamadım kusura bakmayın "teslimat başarısız. Can't concact with customer" yazıyor.

Görsel eklemeyi yapamadım kusura bakmayın "teslimat başarısız. Can't concact with customer" yazıyor.

Yok estafirullah ama bende böyle bir hatayı Yemeksepeti'nden almıştım teslimat başarısız oldu diye yarım saat sonra gelmişti.

Geri
Yukarı