Aliexpress'ten alınan ürün ne zaman gelir?

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aliexpress'ten 29 Mayıs'ta Xeon E5430 sipariş etmiştim. Osmaniye'de oturuyorum. Tahmini ne kadar sürede gelir ? Bir de nereye gelir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpress'ten 29 Mayıs'ta Xeon E5430 sipariş etmiştim. Osmaniye'de oturuyorum. Tahmini ne kadar sürede gelir ? Bir de nereye gelir ?
Ürünü sepete ekleyip ödeme kısmına geçmeden hemen önce tahmini teslimat süreleri çıkıyor. Hatta 3-150 Dolar arası ek ödeme ile bu süreyi hızlandırabilirsiniz. Ürünlerde ortalama 20-37 gün teslimat süresi bulunuyor. Kargo takip sistemi de mevcut oradan takip edebilirsiniz.

Ürünü sepete ekleyip ödeme kısmına geçmeden hemen önce tahmini teslimat süreleri çıkıyor. Hatta 3-150 Dolar arası ek ödeme ile bu süreyi hızlandırabilirsiniz. Ürünlerde ortalama 20-37 gün teslimat süresi bulunuyor. Kargo takip sistemi de mevcut oradan takip edebilirsiniz.
Şuan uçaktaymış takipte öyle gözüküyor Türkiye'ye girmesi ne kadar sürer ? Ayrıca aliekspress ürünleri nereden geliyor ?

Şuan uçaktaymış takipte öyle gözüküyor Türkiye'ye girmesi ne kadar sürer ? Ayrıca aliekspress ürünleri nereden geliyor ?
Benim de uçakta görünüyordu ve ertesi gün adresime geldi ürün :) Takip sisteminde bazen aksamalar olabiliyor. 21. gün sonunda ürün elime ulaştı. Yaptığım 7-8 alışverişin tamamı Çin kaynaklıydı.

Kendi kargomuzdan örnek verim, belli olmuyor 120 gün oldu hala gelmedi tekrar yollayacaklar.

Kendi kargomuzdan örnek verim, belli olmuyor 120 gün oldu hala gelmedi tekrar yollayacaklar.
Vay benim talihsiz kardeşim :D Senin konuda benim de siparişlerim var demiştim. Onlar geldi, sonra bi daha sipariş geçtim onlar da geldi. Demek seninkiler hala gelmedi he :D

Ama bazen oluyor böyle talihsizlikler, sizin ürün kaybolmuştur. Şimdi yeniden gönderecekler. Sağlık olsun :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı