AliExpress'ten alışveriş güvenilir mi?

TaLionSoW

Hectopat
Malumunuz fiyatlar çok pahalı ve o yüzden daha ucuza ekipman bulmak için burada atılan indirim konularına vs. bakıyordum ve geçen gün burada açılan bir konuda 0,09 TL fiyata satılan bir mouse gördüm. Sonra uygulamasını indirdim ve burada 500 TL'ye satılan mouse orada 170 TL fiyatla satılıyordu. Ben bu uygulamadaki satıcılara güvenebilir miyim ve alırsam tahminen kaç günde gelir?

Malumunuz fiyatlar çok pahalı ve o yüzden daha ucuza ekipman bulmak için burada atılan indirim konularına vs. bakıyordum ve geçen gün burada açılan bir konuda 0,09 TL fiyata satılan bir mouse gördüm. Sonra uygulamasını indirdim ve burada 500 TL'ye satılan mouse orada 170 TL fiyatla satılıyordu. Ben bu uygulamadaki satıcılara güvenebilir miyim ve alırsam tahminen kaç günde gelir?

Vergi, kargo falan yine 300-350 bulur. Satıcı puanı yüksekse alınır. 30 güne gelir en geç sanırsam.

Satıcıların puanına ve ürün değerlendirmelerine bakmanızı tavsiye ederim. Bazen sahte veya kalitesiz ürün gönderebiliyorlar. Bunun dışında şanslıysanız 2 haftada, şanssızsanız en geç 1 buçuk ay gibi bir sürede gelir. Kargo sırasında bir aksaklık yaşarsanız da destek ekibi baya yardımcı oluyor.

Hocam biraz baktım adam ekran kartı almış 63 gündür bekliyormuş. Biri ayakkabı almış inek derisi, ayakkabı suni deri çıkmış.

Değişiyor hocam dediğim gibi. Aşağıdaki konu belki yardımcı olabilir mouse hakkında.

Değişiyor hocam dediğim gibi. Aşağıdaki konu belki yardımcı olabilir mouse hakkında.

Elim biraz büyük bu yüzden bu tarz mouse kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı