Aliexpress'ten alışveriş yapılır mı?

Yapılır, belli kuralları var. Getiremeyeceğin ürünler ve fiyat sınırı mevcut. Eğer bunlara dikkat edersen alışveriş yapabilirsin.

Belirli kuralları ve şartları var. Onları dikkate alırsan güvenli alışveriş yapmanda bir sakınca görmüyorum.

Daha önce birçok alışveriş yaptım bir sıkıntı olmadı, alacağın şeyin çok büyük bir şey olmamasına dikkat etmeli ve Ptt ile gönderimle sıkıntı oluyor kargo nu sürekli takip etmelisin yoksa kargo geri gidebilir

Daha önce birçok alışveriş yaptım bir sıkıntı olmadı, alacağın şeyin çok büyük bir şey olmamasına dikkat etmeli ve Ptt ile gönderimle sıkıntı oluyor kargo nu sürekli takip etmelisin yoksa kargo geri gidebilir
15 dolarlık bir üründen (satıcı hediye olarak yazdı) gümrük sunum vergisi ve gümrük damga ücreti alırlar mı

Gümrük ücreti alacaklarını sanmıyorum çünkü 30 euroya kadar hakkın var. Benim 4 dolara aldığım arduino uno r3 ü ne hikmetse geri yollamışlardı. Burası Türkiye :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı