AliExpress'ten alışveriş yapmak

Gümrük vergisi sınırının altında, gümrüğe takılmaz.
Takipsiz kargonun ulaşması biraz zaman alır. Elden teslim yerine bina kapısı önüne ya da varsa posta kutusuna bırakırlar.

Ürün takipsiz değil ki, AliExpress Standard Shipping ile aldıysan var olması lazım. Çünkü kargo kısmında baktığın zaman Tracking Information kısmın da Available yazmakta. Eminmisiniz takipsiz olduğun dan ?

aynen sorun olmaz ama bu takipsiz kargolar bazen gelmeyebiliyor, gelmediği zaman tartışma açıp ürün gelmedi dersen paranı iade ederler o da aklında bulunsun

ama dedikleri gibi kargo takibi var yazıyor. bu tarz pahalı ürünlerde kesin oluyor takipli

Aldığın ürün takipli kargo ile geliyor takipsiz gibi bir kargo seçeneği yok rahat olabilirsin. Verdikleri kargo takip kodu ile Türkiye'ye girdikten sonra ptt takip sitesinden takip edebilirsin.

Aldığın ürün takipli kargo ile geliyor takipsiz gibi bir kargo seçeneği yok rahat olabilirsin. Verdikleri kargo takip kodu ile Türkiye'ye girdikten sonra ptt takip sitesinden takip edebilirsin.
Henüz almadım, ama bütçe sınırlı.

Ürün takipsiz değil ki, AliExpress Standard Shipping ile aldıysan var olması lazım. Çünkü kargo kısmında baktığın zaman Tracking Information kısmın da Available yazmakta. Eminmisiniz takipsiz olduğun dan ?
Öyle ise iyi, bütçe sınırlı olduğu için ücretsiz kargo seçtim. Belki takipsizdir diyordum.

Tahmini 25 günde geliyormuş.

Adresi tam yazınca bile kapıya getirmiyorlar mı ? Binanın önüne koyarlarsa çalınır. Apartmanın içine koyulmasına bile razıyım. En azından komşular üstünde ismimin yazdığını görürse getirirler.

Henüz almadım, ama bütçe sınırlı.

Öyle ise iyi, bütçe sınırlı olduğu için ücretsiz kargo seçtim. Belki takipsizdir diyordum.

Tahmini 25 günde geliyormuş.

Adresi tam yazınca bile kapıya getirmiyorlar mı ? Binanın önüne koyarlarsa çalınır. Apartmanın içine koyulmasına bile razıyım. En azından komşular üstünde ismimin yazdığını görürse getirirler.

Takipli kargo olduğu zaman yukarı kadar çıkarıp öyle veriyorlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı