Aliexpress'ten laptop alınır mı?

Ben klavye almaya korkuyorum sen laptop diyorsun... alınmaz. Garantisi olmayacak bir defa...
Valla haklısın da hocam napalım fiyatlar aşırı yüksek ucuz görünce. Yurt dışından alışveriş yapabilceğim site önerir misiniz peki varsa eğer.
Açıklamada 10500h yazıyor seçenekte 1130g7 var bir garip.
Aliexpress bi garip zaten hiç bişeyi düzgün değil iade vs kolay olsaydı şansımı denerdim

Shop******* adında gördüğünüz neredeyse bütün satıcılar dolandırıcı. Ürün göndermiyorlar ama takip koduyla size yolladıklarını iddia edip parayı almaya çalışıyorlar. Bu tarz satıcılardan uzak durun, Aliexpress güvenilir bir satış sitesidir ancak satıcıyı da araştırmak gerekir. Tıpkı Amazon'dan ad ürün alacağımız zaman satıcının kim olduğuna baktığımız gibi.

Hocam paranı çöpe atmak istersen alabilirsin.
Aynen hocam paramı çöpe atıcaktım bi de size sorayım dedim
Shop******* adında gördüğünüz neredeyse bütün satıcılar dolandırıcı. Ürün göndermiyorlar ama takip koduyla size yolladıklarını iddia edip parayı almaya çalışıyorlar. Bu tarz satıcılardan uzak durun, Aliexpress güvenilir bir satış sitesidir ancak satıcıyı da araştırmak gerekir. Tıpkı Amazon'dan ad ürün alacağımız zaman satıcının kim olduğuna baktığımız gibi.
Teşekkürler hocam bu cevabı duymak istiyodum

Yeni konular

Geri
Yukarı