Aliexpress'ten ürün sipariş etmek

Ege_s35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Malum sıkıntılı zamanlardayız. Yurtdışından alışveriş ne alemde hiç bilmiyorum. Aldığımız şeyler geliyor mu? Yasak var mı? Bazıları alsan da gelmiyor diyor, bazıları da sıkıntı yok diyor. Aydınlatır mısınız?

1 Yıl önce sipariş verdiğimde 3 ayda gelmişti.
Paran güvende Aliexpress paranı iade ediyor hemen.
Ben 2 ayda gelmedi diye iade edip paramı aldım ama ürün yine de geldi. Satıcıya yazdım hediye etti. Bir ürün daha vardı satıcı hediye etmedi 😅. Para istedi bende başka ürün aldığım için vermedim. Geri gönder dedi ama Türkiye'den geri gönderim yokmuş. Çinlinin hakkına girdim. Param olursa hatırlasa o da göndereceğim parasını.
Üründe telefon kılıfı ve ekran koruyucu haram etmiştirde telefona bir şey olur diye kullanmıyorum. 😂

1 Yıl önce sipariş verdiğimde 3 ayda gelmişti.
Paran güvende Aliexpress paranı iade ediyor hemen.
Ben 2 ayda gelmedi diye iade edip paramı aldım ama ürün yine de geldi. Satıcıya yazdım hediye etti. Bir ürün daha vardı satıcı hediye etmedi 😅. Para istedi bende başka ürün aldığım için vermedim. Geri gönder dedi ama Türkiye'den geri gönderim yokmuş. Çinlinin hakkına girdim. Param olursa hatırlasa o da göndereceğim parasını.
Üründe telefon kılıfı ve ekran koruyucu haram etmiştirde telefona bir şey olur diye kullanmıyorum. 😂

Sadaka ver bari camiye falan :)

Geri
Yukarı