Alınacak bir motorun Max km'si kaç olmalı?

Minimum 40 olmalı onu diyebilirim daha aşağısı oynanmıştır :D Üst sınır yok kullanıcısına çok bağlı, temiz geçmişi belliyse her km de alınır. Tabii modele de bağlı 100k da bajaj asla almazdım mesela.

Son düzenleme:
2012 - 2013 bir motor için çok az değil mi?

Hocam yılına neden bakıyorsunuz ki? Bir araba ne kadar az kullanılırsa o kadar az eskir. Tamam yıl da önemli ancak km daha önemli. Genelde motorlar falan 10.000'den, 15.000'den sonra hafiften arıza çıkarmaya veya kullanıcısı genelde o Km'ye kadar illaki bir kere düşüyor. Gerçi aldığınız motora da bağlı. Ben şu an PCX tarzı motorlar adına konuşuyorum. Keşke marka, model de verseydiniz.

Hocam yılına neden bakıyorsunuz ki? Bir araba ne kadar az kullanılırsa o kadar az eskir. Tamam yıl da önemli ancak km daha önemli. Genelde motorlar falan 10.000'den, 15.000'den sonra hafiften arıza çıkarmaya veya kullanıcısı genelde o Km'ye kadar illaki bir kere düşüyor. Gerçi aldığınız motora da bağlı. Ben şu an PCX tarzı motorlar adına konuşuyorum. Keşke marka, model de verseydiniz.

Yamaha YZF 125 satın alacağım

Konu yazan çoğu arkadaşı kendimce bilgisiz buldum yorumlarından dolayı, bakımları orijinal parçalarla ve sürmesini bilen biri kullandısa motorlarda araba kadar gideceğine inanıyorum inancı mı da kendi motoruma dayanarak söylüyorum 68.289 bine geldim bu gün ne rektifiye ne conta hiçbir masrafı olmadı sadece yaşından dolayı benzin hortumu çatlamıştı ondan marş basa basa marş motorunu yakmıştım o kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyin ve öyle karar verin hocam. Allah rahmet eylesin 😞

Geri
Yukarı