Alınan farenin iadesi kabul olur mu?

281746

Hectopat
Arkadaşlar Razer mouse aldım hiç memnun kalmadım, hatalı ürün seçtim. Ayrıca cihazı uygulamaya kaydetmedim, kutu içeriğine dokunmadım ve fareyi pudrasız eldivenle inceleyip test ettim. Altında defosu vardı, kutusu kargo firması yüzünden hasar almıştı (resimleri mevcut tarih ile birlikte), malzeme sorunu vardı ama asıl iade etme sebebim dediğim gibi hoşnut kalmadığım içindir. İade talebi açalı 3 gün oldu hala ses soluk yok. Mağaza ise QP Bilişim, daha önceden alışverişim oldu memnundum ama iadeyi geciktiriyorlar. Alacağım ürünün stok durumu kalmayacak biraz daha bekletirlerse. Sizce bir sorun mu var yoksa yoğunluk sebebiyle mi bekletiyorlar?

İade etme hakkın var.
Umarım hocam da altı üstü açıp inceleyip onaylayacaklar. Diğer mağazalar tak diye onaylıyordu ben bu arkadaşlar yüzünden alacağım ürünün indirimini kaçıracağım, keyiflerini bekliyorum. Telefonda bir de 20 günde bekletme hakkımız var diyorlar. Bana nerde maraz var o denk gelir.
QP bilişim diğer firmalara göre iade konusunda iyi diye biliyordum, şaşırdım. İade ederler yüksek ihtimalle, etmeliler.
Güncel olarak hala arayıp eden yok, yavaştan QP'den soğumaya başladım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı