Alınan Valorant hesabı kilitlendi

styxjennif

Centipat
Hesabı satın aldım. GameSatış üzerinden onaylı mağazadan aldım. 3. gününde kilitlendi, satıcı da saygılı biriydi. İlgilenecek gibi oldu, fakat şu an 1 ay oldu ve hala hiçbir sonuç alamadım. Bana bazı bilgiler vermesi lazımdı hesabın açılması için, onları desteğe iletip hesabın açılmasını bekleyecektim. Bana baştan savma bazı e-posta vs. verdi ve destek bana hatalı olduğunu söyledi. Bu konuda ne yapmalıyım bilmiyorum. Fikir verirseniz, yapabileceğim bir şey varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

TheAny

Hectopat
Makaleler
1
Durumunuza üzüldüğümü belirtmek isterim, fakat yapabileceğiniz bir şey yok. Bu tarz durumlarda GameSatış üzerinden sadece satıcının puanını düşürebilirsiniz. Başka bir şey yapamazsınız.

Lütfen hesap alım/satımı yapmayın, yaptırmayın. Yasak bir eylem olduğu gibi bu gibi durumlarda yaratıyor.

Hesabı satın aldım. GameSatış üzerinden onaylı mağazadan aldım. 3. gününde kilitlendi, satıcı da saygılı biriydi. İlgilenecek gibi oldu, fakat şu an 1 ay oldu ve hala hiçbir sonuç alamadım. Bana bazı bilgiler vermesi lazımdı hesabın açılması için, onları desteğe iletip hesabın açılmasını bekleyecektim. Bana baştan savma bazı e-posta vs. verdi ve destek bana hatalı olduğunu söyledi. Bu konuda ne yapmalıyım bilmiyorum. Fikir verirseniz, yapabileceğim bir şey varsa söylerseniz sevinirim.

İşi hukuki sürece götürün para iadesi yapıyorlar çoğunlukla ama 1-1.5 ay civarı sürüyor.

Yeni konular

Yukarı