[Alındı] 300 TL aydınlatmalı klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
300 TL
Hocam ben Hepsiburada sitesinde kablosuz ve iş kullanımlarını işaretledim. Ayrıca altlarda aydınlatma seçeneği de mevcut.
Evet hocam ben de sadece aydınlatma filtresini seçtim ve 16 sayfadan 4-5 tane buldum bana göre.
Aydınlatma önemli demişsiniz ancak Magic Keyboard görüyorum orada.

Attıklarınızın hiçbiri üzmez. Urban zımbırtısı dışında.
Apple Magic dün baktığımda 600 liraya yakındı. Şu an 1500 olmuş. :(
Aydınlatması var yazıyor.
Evet büyük ihtimalle onlardan birini seçeceğim ama başka önerilere de açığım.

Boyut dışında direkt Razer Deathstalker modelini tarif etmişsin aslında ama onlar da stoklarda yok artık. Sessiz, 2mm chiclet tuşları vardı.

1 adet var koca ülkede onun da fiyatı bütçenin üzerinde.

Boyut dışında direkt Razer Deathstalker modelini tarif etmişsin aslında ama onlar da stoklarda yok artık. Sessiz, 2mm chiclet tuşları vardı.

1 adet var koca ülkede onun da fiyatı bütçenin üzerinde.
Evet, güzel ama dediğiniz gibi biraz fazla geldi fiyatı.

Ben SPK 8264 almayı düşünüyorum açıkçası çok hoş duruyor ancak Vantarla arasında kaldım Philips Türkçe olduğu için onu alacağım sanırım. Aldıktan sonra kısa sürede ulaşırsa buraya değerlendirmemi yazarım, belki işinize yarar :/.

Ben SPK 8264 almayı düşünüyorum açıkçası çok hoş duruyor ancak Vantarla arasında kaldım Philips Türkçe olduğu için onu alacağım sanırım. Aldıktan sonra kısa sürede ulaşırsa buraya değerlendirmemi yazarım, belki işinize yarar :/.
Teşekkür ederim. Benim acelem yok, yani ne zaman istediğim gibi bir klavyeyi uygun bir fiyata bulursam alacağım.

Kral denk geldim, tekrar yazayım.

Cynosa Lite öneririm. Olmazsa başka klavye önerilerim var.
Bu iyi de yorumlardan anladığım kadarıyla aydınlatması biraz yetersiz kalıyor. Diğer önerilerinize de açığım.
Hatta ben birkaç klavye buldum aliexpress'te tam istediğim gibi ama yurt dışı olduğu için kararsızım alıp almamakta.
Biliyorum, biraz zor beğeniyorum. 7 sayfa olmuş ama daha istediğim gibi bir klavye bulamadım. :D

Neden sıkıntı olsun? Amazon ya da Newegg’den alabilirsiniz.
Pekala. Bunlara da iyice bakayım ben.

Teşekkür ederim ilgilenen herkese.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı