[Alındı] Asus R9 270

Ekran karını bugun aldım. Sizlere bir sorum var. GPU Tweak uygulamasında boşta iken 30 C gösteriyor. Normal midir? Şuan fazla oyun oynayamadım. Malum Steam yaz indiriminden oyun alıyorum suan. Ama CS:GO son ayarlarda (evrensel gölge kalitesi orta) 100 FPS alıyorum. Bu normal midir?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun dostum, bana kalıra CS:GO'da o ayarlarda 100 FPS iyi bir değer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal olmasına normal de, kullanıcı incelemesi ne demek biliyorsun değil mi ? Kartın fotoğraflarını koyup artı, eksiklerini vs. yazarsın. Sen değerlerin durumunu soruyorsun, 'Masaüstü Bilgisayarlar' kategorisine açsaydın keşke.

İşlemcim I5 650. Dün birkaç sorunla karşılaştım. Onlardan kaynaklı olabilir. I5 650 Sistem Performans Düşüklüğü | Technopat Sosyal
deneyip sonucu söyleyeceğim.

Ve çoklu GPU kullanımını kapatmayı deneyin. :D
Evet onu kapayınca takılma düzeldi. Minnettarım. Ama ben yine de format atacağım :D.
@MF O konuyu kapadığınız için cevap yazamadım. Yeni ekran kartı aldım. Bu yüzden şuan Windows 8.1'e geçeceğimi sanmıyorum. Ona bütçe ayıramam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı