[Alındı] Asus Zenfone 2 Laser 5.5"

Merhaba arkadaşlar. Bugün Vatan bilgisayardan 2. Asus telefonumu aldım. Telefonun özellikleri:

-Qualcomm snapdragon 410 (MSM8916) işlemci
-2 gb ram
- 3000 mAh çıkarılabilir li-on pil
-170 gr ağırlık
-16 gb hafıza (128 gb kadar micro Sd kart desteği)
- 5.5" inç Hd(1280x720) gorilla glass 4 ekran
-ön:5 mp , arka:13 mp dual flaş , laser odaklamalı kamera

Telefonu saat 18:00'dan beri wi-fi bağlı olarak (hat takılı değil) kullanıyorum. Telefonu hiç şarj etmedim. Kutuyu açtığımda batarya %55 dolu olarak geldi. An itibariyle %7 şarjım var. Bu geçen sürede birçok program güncelledim ve indirdim. 1 saat kadarda Agar.io oynadım. Kısaca batarya konusunda çok iyi. Kameraya gelirsek muazzam, pek söylenecek birşey yok. İlerleyen zamanlarda zenfone 5 ile karşılaştırma testi yapmayı düşünüyorum. Herkese iyi sosyaller.

Daha önce mağazada gördüm, telefon 5.5 inç için çok büyük değil mi? Kullanıcı olacak cepte taşınması ve elde duruşu nasıl?

Daha önce mağazada gördüm, telefon 5.5 inç için çok büyük değil mi? Kullanıcı olacak cepte taşınması ve elde duruşu nasıl?
5'' inç ile 5.5'' inç arasında pek fark olmadığı için hemen telefona alıştım. Benim açımdan pek sakıncası olmadı.

Bende de zenfone 5 var acaba değiştirmeye değer mi? Zenfone 5 i alıcı bulmak artık zor en fazla 400tl veriyorlar üstüne 400tl daha vermeye değer mi?
Ben zenfone 5'in şarjının hemen bitmesinden dolayı çok şikayetçiydim. Bu yüzden telefonu değiştirdim fakat çok gerekmedikçe zenfone 5'i değiştirmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı