[Alındı] Gigabyte Gtx 980 Ti Water Force

Merhaba arkadaşlar. Amazon' dan yeni ekran kartımı aldım. Vergi ücreti dahil 808 $ ödeme yaptım. Yakın zamanda kutu açılımı ve inceleme gelecek. Yine Türkiye ' de bir ilk olacağım umarım. Beklemede kalın. :)

Dosya Ekleri

• 2016-02-02 19.07.34.png
    2016-02-02 19.07.34.png
    54,8 KB · Görüntüleme: 1.319
I-parcel Türkiyeye getiriyor ancak gümrük bilgileri PTT nin servis takibinde çıkıyor. Banada Yurtiçi Kargo getirdi.

Testleri çok merakla bekliyorum soğutma ve genel performansı nasıl. Asus dc3 strixden iyi mi diye
Arada fiyat farkı var baya

Testleri çok merakla bekliyorum soğutma ve genel performansı nasıl. Asus dc3 strixden iyi mi diye
Arada fiyat farkı var baya
Dc3 başarılı gelmedi. Dc3 yerine Gigabyte G1 tercih edilmeli.
Hayır amazondan kargo ücretini geri istediğim zaman kargo ücretiyle birlikte expedited shipping yani en hızlı şekilde yolladılar bunun dışında bişey olma durumu yok.
Ürün şuan İstanbul' da gümrük muaynesine alındı. Gerekli evrakları doldurup göndereceğim. 2 gün sonra elimde olacağını tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı