[Alındı] GTX 1650S sistem

Mr. KEY

Kilopat
Arkadaşlar herkese selamlar. Aylardır almak için uğraştım sistemi sonunda aldım.
Öneriler Pollux 3T-10'un 2×8 RAM ile alınması tarafındaydı. Vatan'da şu sistem gözüme çarptı INTEL 10100F-ASUS TUF-GTX1650S-O4G-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CORSAIR 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Açıkçası 2×8 RAM ile GTX 1650 almaktansa 1×8 RAM ile GTX 1650 Super almak daha mantıklı geldi. Fiyat çok benzerdi 50 lira ancak oynar. Monitör olarak https://www.hepsiburada.com/samsung-lc24rg50fqmxuf-24-144hz-display-hdmi-full-hd-freesync-kavisli-oyuncu-monitor-p-HBV00000JGUV3?magaza=Samsung Türkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.47.7 sipariş ettim.
Klavye de iş görür herhalde yazsın yeterli. Philips Spk8274 Usb Q Multimedia Klavye Gaming Klavye Ledli Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu Klavye | Trendyol

Tüm hepsi için 5900TL ödedim. Bilgisayarı 1 hafta içinde teslim edeceklerini söylediler. Monitör kaç günde gelecek bakalım.
Odama kurduğum zaman konuyu güncelleyeceğim.
Emeği geçen, yorumlarıyla destek olan, doğruya yönlendiren herkese sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyorum Technopat forum ailesi.
Sorusu olan arkadaşların sorularını cevaplayabilirim bildiğim kadarıyla.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Ben de Zotac 1660 Super, İ3 10100F ve Neo Forza 2x8 CL16 parçalarını seçerek sistem oluşturdum. Acaba inceleme mi yapsam? İlk olacak.

Geri
Yukarı