[Alındı] Logitech Z333 2.1 Subwoofer'lı Ses Sistemi

Merhaba Technopat Sakinleri, Sizlere Logitech Z333 2.1 Subwoofer'lı ses sistemi hakkında inceleme yapacağım.

Ürün ile ilgili tüm resimler en aşağıdadır, önce resimleri inceledikten sonra detaylı olarak yazıyı okuyabilirsiniz.

Giriş;
  • Ürünü yaklaşık olarak 8 - 9 Ay'dır kullanmaktayım.
  • Sizlere detaylı olarak ürün hakkında bilgi vereceğim.
Fiyat;
  • Ürünü ilk aldığım da Vatan Bilgisayar'dan 400₺ almıştım.
  • İnternet'den son baktığım fiyatlara göre genel olarak 250₺ satılıyor.
Ürünün Özellikleri;
  • 80 Watt Maksimum/40 Watt RMS gücüne sahip iki uydu hoparlörü ve büyük bir subwoofer aracılığıyla maksimum ses yüksekliği sunar. Zengin, net ve güçlü sesin tadını çıkarın.
  • Ön taraftaki subwoofer güçlü basıyla video, oyun ve müziklerinize yeni bir boyut katar. Duyabileceğiniz ve hissedebileceğiniz güçlü bası deneyimleyin.
  • Detaylı Bilgi : Logitech Z333 2.1 Subwoofer’lı Bilgisayar Hoparlör Sistemi

Kendi incelemem;
  • Ses Kalitesi oldukça iyi, daha önce de birçok benzeri ses sistemleri kullandım ancak bu fiyata aşırı zengin ve sağlam bir ses kalitesi sunuyor.
  • Bass'ları çok iyi veriyor, aşırı kaliteli.
  • Aynı zaman da Tiz olarak da ses mükemmel.
  • Tasarımı oldukça iyi, zengin ve sade alırken de dikkatimi ilk bunlar çekmişti.
Film / Dizi İzlerken;
  • Tiz / Bass dengesi çok iyi, filmler de iken genel de sesi sonuna kadar açıyorum ve sinema da izler gibi kaliteli bir ses veriyor.
Oyun Oynarken;
  • Ses kasma gerektiren oyunlar oynamıyor iken kulaklık kullanmıyorum çünkü kulaklık oyun zevkini tam veremiyor bana, o yüzden ses sitemini kullanıyorum.
  • Oyunlar da o duyguyu yakalayabiliyorsunuz, çok kez dedim bir daha diyorum, harika bir ses deneyimi.
Müzik Dinlerken;
  • Genel olarak bass çok derin ve kaliteli, hem bass hem de tiz eşit derece de hissediyor insan.
  • Onlarca kulaklık ve Ses sistemi ile müzik dinledim, fakat bu sistem bir başka cidden.
Dayanıklılık;
  • 8 Ay'dır herhangi bir sorun sıkıntı çıkmadı, Kasası çok sağlam ve kaliteli malzemeden yapılmış.
Tavsiye edermiyim?
~ Kesinlikle !

Görseller;
1.png 2.png 3.png 4.jpg 5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı