Alındı: Logitech Z333 Hoparlör

Merhabalar,

Bu konuyu Logitech z333 hoparlör almak isteyen insanlara yardım olsun diye açıyorum :) Ayrıca bu hoparlörü Hepsiburada'dan 450 TL'ye almıştım.

Öncelikle burada hoparlör'ün özellikleri mevcut:

80 Watt Maksimum/40 Watt RMS gücüne sahip bu 2.1 hoparlör sistemi, ön tarafta yer alan subwoofer’dan maksimum ses yüksekliği sunar ve güçlü bas üretir.

3,5 mm girişi ve RCA girişleri üzerinden en fazla iki uyumlu aygıta bağlanın.

Kablolu denetim bölmesi basit denetimler sunar.

80 Watt Maksimum/40 Watt RMS gücüne sahip iki uydu hoparlörü ve büyük bir subwoofer aracılığıyla maksimum ses yüksekliği sunar. Zengin, net ve güçlü sesin tadını çıkarın.

Şimdi benim kısmıma geldik, hoparlörü almadan önce cızırtı yapar mı, boğuk ses verir mi diye çok endişelenmiştim ama şuan hoparlör elimde ve cızırtıyı galiba 1kere duydum oda 1 saniyelik çok az sesli bir cızırtıydı ayrıca boğuk ses de yok.
Bass'ı biraz daha fazla olsa iyi olabilirdi ama genede güzel bir bassı var.
Ses kontrol aparatı çok pratik onu çok sevdim, sesi %40-50 oranlarında açıyorum bi ara denemek amaçlı %100'e getirdim masadan birkaç şey yere düştü. Yani ses olarak oldukça yeterli.
Şu an bile bu konuyu yazarken müzik dinliyorum ;)

Eğer almayı düşünüyorsanız kesinlikle alın derim.

İyi günler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoparlör ses arttırma, kısma işlevini yaptığınız tekerleğin sol alt kısmında hoparlörü açma, kapama tuşu var. Ordan hoparlörü açıp kapatıyorsunuz. Kapatınca cızırtı sesi geliyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı