[Alındı] Monster Pusat K3 Pro

Woxel

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar klavye geldi. Sorularınızı alabilirim. Bir süre sonra genel bir inceleme paylaşacağım. (İİk mekanik klavye deneyimim o yüzden benim de deneyimlemem lazım). Genel sorulara cevap verebilirim ama.

Sizden bir ricam olacak. Tuş kapağını çıkartıp Switchlerin üstünde "Outemu" yazıyor mu diye bakar mısınız?
1611233264560.png

Ek olarak size hangi renk Switch geldi?

Sizden bir ricam olacak. Tuş kapağını çıkartıp Switchlerin üstünde "Outemu" yazıyor mu diye bakar mısınız?
Eki Görüntüle 846176

Görmesi biraz zor oldu fakat evet outemu yazıyor. :D

Ayrıca kırmızı renk switch geldi. Yazıyla birlikte fotoğrafını çekmeye çalıştım fakat başaramadım :/

Görmesi biraz zor oldu fakat evet outemu yazıyor. :D

Ayrıca kırmızı renk switch geldi. Yazıyla birlikte fotoğrafını çekmeye çalıştım fakat başaramadım :/
Monster'ın sitesinde net bir bilgi yok, Red Switch gönderdiklerinden emin olmak istedim. Teşekkürler.

Kırmızı switch outemu bir klavye, hem de bu fiyata? Açıkçası Redragon ile kıyaslama yapabilecek birinin yorumunu bekliyorum. (Not: TKL sevmiyorum)
Edit; Malzeme kalitesi nasıl, basış hissi sert mi yoksa normal mi? Ek olarak tuş yapılandırması Türkçe mi?

Kırmızı switch outemu bir klavye, hem de bu fiyata? Açıkçası Redragon ile kıyaslama yapabilecek birinin yorumunu bekliyorum. (Not: TKL sevmiyorum)
Edit; Malzeme kalitesi nasıl, basış hissi sert mi yoksa normal mi? Ek olarak tuş yapılandırması Türkçe mi?
Malzeme kalitesi ortalama denilebilir. Basış hissini şahsen sevdim ben. Sert değil. Tuş yapılandırması derken tam anlamadım ama Türkçe sanırım :)
Eki Görüntüle 846176

20210121_160102.jpg
20210121_160054.jpg
20210121_160045.jpg

Hocam tam görülebiliyo mu bilmiyorum ama böyle.

Sesli harfler var yani hocam, "İ Ü Ç Ö" gibi, ben şimdi kendime bir klavye bakıyorum, aslında yön tuşları çalışmayan G105 kullanıyorum ve tek sorunu bu, tabi her basışta tavana fırlayan space tuşu da bir sorun ama alıştım. Bana kalsa membran klavye alacaktım, markası da HyperX Alloy Core. Ancak çok fazla mekanik klavye önerisi aldım, bu klavyenin markası da Redragon, hiç bir yerde incelemesini bulamadığım, bulduklarımın da eksi noktalarının fazlasıyla olduğu incelemelere baktım. Ancak Technopat sanırım Redragon konusunda çok ama çok fazla övgüyü seviyor. Ben yine de güvenemeyip AOC, Monster gibi markalara baktım. Umarım dediğin gibidir aldığıma pişman olmam, yine de AOC ve Monster markaları arasında kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı