[Alındı] Razer Hammerhead

Merhabalar. Bu konumda Razer Hammerhead'ı ufak genel bir incelemesini yapacağım. Yıllar sonra bu ürünü alabildim. Türkiye'ye gelmesini dört gözle bekliyordum ve bugün alabildim. Geçelim kutu içeriğine :
1- Kutu ön-arka görünüm :
IMG_1242 (1512 x 2016).jpg

IMG_1244 (1512 x 2016).jpg

- Razer yine siyah ve yeşilin hakim olduğu albenisi yüksek bir kutu tasarımı yapmış.

2- Kutuyu açtığımızda ilk karşımıza çıkan :
IMG_1246 (1512 x 2016).jpg

Burda da ''Razer ailesine hoşgeldiniz'' yazısı dikkatimizi çekiyor.

3- Kutu içeriği :
IMG_1248 (1512 x 2016).jpg

Kutu içinden 1 adet sticker, çeşitli kullanıcı kılavuzu, ''Razer'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz'' yazısının olduğu bir kart ve kulaklığı koymamız için bir kutu verilmiş.

4- Kulaklığı koyacağımız kutunun içi :
IMG_1251 (1512 x 2016).jpg

Şahsen çok iyi bir tasarım olmuş. Kulaklığı gönül rahatlığıyla koyup ardından cebinize sığacak boyutta yapılmış.

Değerlendirmem :
+'ları :
- Ses izolasyonu mükemmel olmuş. Dışardan ses alamıyorum ve hatta nefes alırken kulağım tıkanıkmış gibi sesimi duyuyorum.
- Dışarıya ses iletmesi çok zor duyuluyor. Bu da odada birkaç kişi olsa bile kolay bir şekilde duyamaz.
- Bass kalitesine diyecek yok. Iphone kulaklığından sonra buna geçince Iphone kulaklığını bir kenara bıraktım. Telefonlarda da çok kaliteli ses veriyor.
- Her kulak yapısına uygun şekilde lastikler yapılmış. Bu çok iyi oldu benim için. Çünkü kulaklığın kendisinde olan lastik beni rahatsız etmişti ve ben en büyüğünü kullanıyorum.

-'leri :
- Kulaklıktan tam verim alabilmeniz için kulağınıza tam anlamıyla oturtmanız lazım. Yoksa ses çok ileri düzeyde Surround edilmiş gibi geliyor ve ses düşük bass düşük hissi oluyor.

İyi günlerde kullanın uzun süredir beklediğiniz yazmışsınız keşke Amazondan satın alsaydınız beklemenize gerek kalmazdı bu tip oyuncu ürünleri bazen ülkemize hiç uğramıyor malesef.
Haklısınız ancak bunları aile kontrolünde aldığım için ne yazık ki yurt dışından sipariş konusuna sıcak bakmıyorlar. Aslında benim için bir sorun yok ama işte aile yurt dışı olunca vergidir vs.. gümrüğe takılır gibi dertler olur diye direk reddediliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı