Alınık Herhangi Bir Monitör

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sadece lazım olduğunda güvenlik kamerası kayıtlarını almak için kullanılacak herhangi bir monitör alınacaktır. Aranan tek özellik çalışır durumda olmasıdır. Ankara içi elden alışveriş yapılacaktır.

Son düzenleme:
İnselBerg markalı Pro2000 adında bir monitör aldım bu yazın başında 1920x1080p 21.5' inç tek sorun bir pikseli çalışmamakta onun dışında bi sorun yapmadı. Bi zaman sinir olursunuz alışırsınız. 125--150 tl ye satabilirim

İnselBerg markalı Pro2000 adında bir monitör aldım bu yazın başında 1920x1080p 21.5' inç tek sorun bir pikseli çalışmamakta onun dışında bi sorun yapmadı. Bi zaman sinir olursunuz alışırsınız. 125--150 tl ye satabilirim

190 TL'ye sıfır varken 150 TL'ye sorunlu monitör almak mantıklı olmaz. Hayırlı satışlar.

Samsung SyncMaster 740n var benim bilgisayar mezarlığında. Çalışır denilebilir. 100 TL'ye bırakabilirim.
740N - GENEL BAKIŞ | SAMSUNG
Linkte ki gibi fakat arada sırada tutukluluk yapıyor.

Mesajda belirttiğim gibi tek kriterim sorunsuz çalışması. Apartman ahalisine rezil olmak istemiyorum. Hayırlı satışlar.

Selam, elimde 17 inç Samsung SyncMaster 793DF CRT monitor mevcut. Bu monitorlerin saglam olduguna her zaman inandim. Hicbir tutukluk, donma vs. sorunlari yoktur, gayet sapasaglamdir. Cizik de yoktur. Fiyat belirtirseniz anlasabiliriz, tesekkurler.

Selam, elimde 17 inç Samsung SyncMaster 793DF CRT monitor mevcut. Bu monitorlerin saglam olduguna her zaman inandim. Hicbir tutukluk, donma vs. sorunlari yoktur, gayet sapasaglamdir. Cizik de yoktur. Fiyat belirtirseniz anlasabiliriz, tesekkurler.

Ankara içi arıyorum. Teklif için teşekkürler.

Bende kullanmadığım 19inc HP Piano Black monitör var. Ama Antalyadayım.

Geri
Yukarı