[Alınık] Kingston V300 120GB SSD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Satmaktan vazgeçtim Bülent. Origin'de yeni oyunlar aldığım için yer ihtiyacı oluştu birden bire.

n11.com'da 159 tl vardı ben aldım geçen hafta.

İlker bey bilgilendirdiğniz için teşekkürler.
Skunk arkadaşım sabit bir şekilde evde veya işte çalışmıyorum daha öncede internetten bir ürün almadım sipariş versem kaç günde gelir ve kargo direk adrese mi getiriyor yoksa o bölgenin merkezine benmi gidip alıyorum ?

Bu ürünün nereden gönderildiği ve sizin nerede ikamet ettiğinize bağlı. En fazla 3 günde elinize ulaşıyor mesafe çok uzaksa. Evinize kadar gelir ürün ayrıca.

Adrese geliyor. Saat 4'e kadar sipariş verirseniz akşam 5-6 gibi kargoya verliyo. Aras kargo ile direk verdiğiniz adrese ücretsiz geliyo.

Ankara'dan İzmir'e 24 saatte geldi.

Dediğim gibi ürün istediğim şubede beklese gidip kendim alsam evde olmuyorum çünkü hani böyle bir olay varmı ?

Elbette adres olarak en yakın Aras Kargo'nun adresini verirsen geldiği zaman gidip orada alabilirsin diye düşünüyorum.

Yada internetten takip edersin geldiği zaman arayıp oraya gelip alıcam dersin bekletirler.

Yardımlarınız için teşekkürler bir problem çıkmassa 2 gün içinde almayı planlıyorum. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı