Alıntı linki güvenilir mi?

OnurE

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bunu biraz takıntı haline getirdim sanırım ama demin tıkladığım bir linkin güvenli olup olmadığını nasıl anlarım bilemiyorum. Link Technopat linki ama araya bir şey gömülüp öyle atılmış olma şansı var mı? Tıkladığım sırada Kaspersky Free sürümü açıktı.

Şu konunun altındaki;

Şu yorumdaki linke tıkladım.
1.png

Biliyorum Technopat yorumuna yönlendiriyor ama dediğim gibi zararlı bir şey gömülmüşse eğer bunu nasıl anlayabilirim?

Merhaba. Bunu biraz takıntı haline getirdim sanırım ama demin tıkladığım bir linkin güvenli olup olmadığını nasıl anlarım bilemiyorum. Link Technopat linki ama araya bir şey gömülüp öyle atılmış olma şansı var mı? Tıkladığım sırada Kaspersky Free sürümü açıktı.

Şu konunun altındaki;

Şu yorumdaki linke tıkladım.
Eki Görüntüle 984518

Biliyorum Technopat yorumuna yönlendiriyor ama dediğim gibi zararlı bir şey gömülmüşse eğer bunu nasıl anlayabilirim?
Bak yine tıkla, senin mesajına gönderecek seni.
Gayet güvenilir, Recep Baltaş'ın senin kredi kartında gözü olduğunu düşünmüyorum 😃

Bak yine tıkla, senin mesajına gönderecek seni.
Gayet güvenilir, Recep Baltaş'ın senin kredi kartında gözü olduğunu düşünmüyorum 😃
Korkmanızı gerektirecek bir durum yok, rahat olun.
Değil hocam değil merak etmeyin.
Sorun olmaz. Bu forumda çoğu zaman güvenebilirsiniz. Ayrıca antivirüs kullanıyorsanız dert etmenize bile gerek yok.

Alıntı linklerinden şüphe etmiyorum :D başlığı bu şekilde yazmamıştım, değiştirilmiş sanırım.

Alıntı linki gibi gösterilip araya bir şey gömülebilir mi diye merak ettim. Efe beye de ayıp oldu biraz, eğer denk gelirse ve boşa şüpheleniyorsam özür dilerim.

Yardım etmeye çalışıyordu ama gerçekten biraz takıldım buna. Hiçbir linke tıklamamaya çalışıyorum 1 haftadır.

Hayır başka bir sitenin linki değilse sorun olmaz virüs korkunuz varsa Kaspersky indirin neredeyse hiç risk olmaz.

Hayır başka bir sitenin linki değilse sorun olmaz virüs korkunuz varsa Kaspersky indirin neredeyse hiç risk olmaz.

Şey ihtimali yok mu?
Mesela x bir konudan alıntı linkinin içine bir şey gömüp o şekilde buraya koysam? Böyle bir şeyde başka bir linkin gömülü olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Bu virüs en çok size yaramadı sanırım. Bu kadar paranoyaklığa gerek yok.

Benim kafama takılan kısım, "Sorun olmaz" diyen kişiler var evet ama bu tür bir durumu nasıl anlayabilirim? Şu yazdığım iletideki gibi.

Mesela x bir konudan alıntı linkinin içine bir şey gömüp o şekilde buraya koysam? Böyle bir şeyde başka bir linkin gömülü olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Geri
Yukarı