Alışveriş sitesi hakkında kötü deneyimi paylaşmak suç mu?

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar böyle bir konu açtım içerde anlattığım her şey tamamen gerçek fakat suç mu?
Marka karalamaya mı giriyor çünkü bunları anlattığım anlaşmazlık yaşadığım marka beni savcılığa verecekmiş böyle bir şey yaptığım için konuyu silmemi istedi.
Silmeye çalıştım fakat Technopat'ta bildiğiniz üzere konu silinmiyor. Size bir şey olur mu savcılığa verse?

Hiç bişey yapamazlar kötü deneyim paylaşmak suç değil . Ama yine de silinmesini vs. istiyorsanız moderatörlerle iletişime geçebilirsiniz.

Arkadaşlar böyle bir konu açtım içerde anlattığım her şey tamamen gerçek fakat suç mu?
Marka karalamaya mı giriyor çünkü bunları anlattığım anlaşmazlık yaşadığım marka beni savcılığa verecekmiş böyle bir şey yaptığım için konuyu silmemi istedi.
Silmeye çalıştım fakat Technopat'ta bildiğiniz üzere konu silinmiyor. Size bir şey olur mu savcılığa verse?
Eleştirmek ne zamandan beri suç? Fakat ailevi değerler ile ilgili ise hakkı var diye biliyorum.

Moderatörler hatta Ali Güngör ile bile iletişime geçtim fakat kaldırmıyorlar
Eleştirmek ne zamandan beri suç? Fakat ailevi değerler ile ilgili ise hakkı var diye biliyorum.
Yok sadece yaşadığım kötü tecrübelerimi anlattım bu kadar kesinlikle cümlelerimin içinde 1 kelime argo söz bulamazsınız.

Geri
Yukarı