Alkol alışkanlığı nasıl bırakılır?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çok ciddiyim dostlar bu konuda. Hemen hemen her gün alkol kullanıyorum. Aynı gün içinde sabahları almasam bile, sonradan çok fena canım çekiyor ve yine yenik düşüp satın alıyorum. İnanması güç, alkol mataraları satın aldım yakın zamanda, eğer bir yere falan gidersem (köy, misafirlik vb.) Gizli saklı oralarda da içiyorum. İnanın Mesut Komiser gibi geziyorum ortalıkta :D nasıl bu durumdan kurtulabilirim?

Çok ciddiyim dostlar bu konuda. Hemen hemen her gün alkol kullanıyorum. Aynı gün içinde sabahları almasam bile, sonradan çok fena canım çekiyor ve yine yenik düşüp satın alıyorum. İnanması güç, alkol mataraları satın aldım yakın zamanda, eğer bir yere falan gidersem (köy, misafirlik vb.) Gizli saklı oralarda da içiyorum. İnanın mesut komiser gibi geziyorum ortalıkta :D nasıl bu durumdan kurtulabilirim?

Yeşil Ay'ı ara. (!)

Hocam para biriktirin. Alkol yerine tuzlu su içebilirsiniz :D satın almayın bir de doktora görünün.

Bilmiyorum hocam cidden. Bu durum gittikçe daha kötüleşmeye başladı.

Çekirdek, antep fıstığı, badem gibi kuruyemiş türlerini deneyin canınız istediğinde bir arkadaşım işe yaradığını söylemişti.

Kesinlikle deneyeceğim hocam. Sağ olun.

Çok ciddiyim dostlar bu konuda. Hemen hemen her gün alkol kullanıyorum. Aynı gün içinde sabahları almasam bile, sonradan çok fena canım çekiyor ve yine yenik düşüp satın alıyorum. İnanması güç, alkol mataraları satın aldım yakın zamanda, eğer bir yere falan gidersem (köy, misafirlik vb.) Gizli saklı oralarda da içiyorum. İnanın Mesut Komiser gibi geziyorum ortalıkta :D nasıl bu durumdan kurtulabilirim?

İçtiğin alkole benzer renk olarak meyve suyu al ve fındık vb ile ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı