Alkol içince uyku neden gelir?

Arkadaşlar bence beni takip etmekten çok daha önemli işleriniz vardır diye düşünüyorum. Zamanınızı daha güzel şeylerle değerli hale getirebilirsiniz. Bir tavsiye sadece :)

Forumdan birkaç arkadaş arada görünmeni isterim deyince ben de zaman buldukça havacılığa ve ilgimi geçen konulara uğramaya çalışacağım.

Yani hiç çarpmadı votka ya. Çok az bir şey sek de attım da bünyeden herhalde.
İlk içtiğimde 16 ya da 17 yaşındaydım ben. Votkadan önce tek deneyimim bira idi, alkolle yeni yeni tanışıyordum. Beni ilk bardakta çarptı ama 2. ve diğer bardaklarda bünye rahatladı diyebilirim.

Bu arada şişelerin üstünde yazdığı gibi ''alkol dostunuz değildir.'' Ben de eskiye nazaran oldukça azalttım ve artık ortamdan ortama keyfe ulaşamayacak derecede az içiyorum diyebilirim. Böylesi daha ideal ve sağlıklı. Kamu spotluğumuzu da yapalım :)

Son düzenleme:
İlk içtiğimde 16 ya da 17 yaşındaydım ben. Votkadan önce tek deneyimim bira idi, alkolle yeni yeni tanışıyordum. Beni ilk bardakta çarptı ama 2. ve diğer bardaklarda bünye rahatladı diyebilirim.
Aynı şekildeydi dün benim için de çarpması dışında.

Aynı şekildeydi dün benim için de çarpması dışında.
Birlikte içtiğim arkadaşlar sarhoş olmadan önceki evre olan keyif sırasında kafaları hep düşüyordu, yatıp kalkmamak istiyorlardı. Benim bünye ise tam tersine açıldığından hep arkalarını ben toplardım :D

Alkol bünyeden bünyeye farklı tepki verebiliyor işte, arkadaşların da dediği gibi. Bu arada votkayı da hiç sevmem, merakımdan içmiştim.

Birlikte içtiğim arkadaşlar sarhoş olmadan önceki evre olan keyif sırasında kafaları hep düşüyordu, yatıp kalkmamak istiyorlardı. Benim bünye ise tam tersine açıldığından hep arkalarını ben toplardım :D

Alkol bünyeden bünyeye farklı tepki verebiliyor işte, arkadaşların da dediği gibi. Bu arada votkayı da hiç sevmem, merakımdan içmiştim.
Kolonya gibi bir şey yahu. Keşke bira içseydik dedik.

Kolonya gibi bir şey yahu. Keşke bira içseydik dedik.
İlk içtiğimde ben de aynı tepkiyi vermiştim. Hatta bunun içine kolonya mı koydunuz lan falan (bilmeyince böyle oluyor) demiştim :D

Votka bence bira ile kesilmeyen insanlar için ucuza hızlı sarhoş olmak için tercih edilir. Bunun dışında bira/viski/şarap tercihimdir.

İlk içtiğimde ben de aynı tepkiyi vermiştim. Hatta bunun içine kolonya mı koydunuz lan falan (bilmeyince böyle oluyor) demiştim :D

Votka bence ucuza hızlı sarhoş olmak için tercih edilir edilse edilse. Bunun dışında bira/viski/şarap tercihimdir.
75'liğe 120 Tl verdikten sonra ağlamamak zor :(

75'liğe 120 TL verdikten sonra ağlamamak zor :(
Viski ile karşılaştırınca ucuz oluyor :) 15 TL'lik biranın %5 alkole sahip olduğunu düşündüğümüzde de votka düşük fiyata yüksek alkol kategorisinde F/P haline dönüşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı