Alkol oda sıcaklığında bozulur mu?

SuiCast

Kilopat
Peteği kapattım oda sıcak zaten. Volim, şarap, vodka, viski, bira, shotlar ve likörler oda sıcaklığında bozulur mu? 2 gün kalacak sadece. Dolapta yer yok ve annem kırabilir bulursa.

bir şey olmaz merak etme kendimden biliyorum kapalı dolap var evde kaç tane alkol var içinde benden yaşlı.
Peteği kapattım oda sıcak zaten. Volim, şarap, vodka, viski, bira, shotlar ve likörler oda sıcaklığında bozulur mu? 2 gün kalacak sadece. Dolapta yer yok ve annem kırabilir bulursa.
ama bira oda sıcaklığında pek gitmez içmeden önce soğutsanız daha iyi olur.

Bir şey olmaz merak etme kendimden biliyorum kapalı dolap var evde kaç tane alkol var içinde benden yaşlı.

Ama bira oda sıcaklığında pek gitmez içmeden önce soğutsanız daha iyi olur.

Tabi ki öyle yapacağım. Sıcak içilmiyor bunlar. İçime su serptiniz. Derin dondurucuya da atamayacağıma göre kalsınlar kıyafet dolabımın içinde.

Tabi ki öyle yapacağım. Sıcak içilmiyor bunlar. İçime su serptiniz. Derin dondurucuya da atamayacağıma göre kalsınlar kıyafet dolabımın içinde.
Afiyet olsun o zaman şimdiden. Aman hocam Volim alırken dikkatli alın daha dün hastanedeydim genç kızın biri 2 şişe içmiş feleği kaymıştı.

Afiyet olsun o zaman şimdiden. Aman hocam Volim alırken dikkatli alın daha dün hastanedeydim genç kızın biri 2 şişe içmiş feleği kaymıştı.
Biraz daha açarsanız Volim aldım evet.
Bira eziyet geliyor. Diğerlerine de para vermek istemedim. Vodkayı 10 dakikada içiyorum sonra maymun oluyorum.

Saydıklarınızdan votka, viski,likör gibi yüksek alkol oranı olan içkiler kapağı iyi kapatılmışsa 50 yıl bile bozulmaz. Güneş görmemesi elzemdir tabii.

Geri
Yukarı