Alkol sorunu ve bağımlılığı

my last mistake

Hectopat
Arkadaşlar bu konuyu nasıl çözebilirim? Hep kafamın güzel olmasını istiyorum şu an Efes Xtra 6 tane içtim oradan yazıyorum.

Hep böyle olmak istiyorum. Neden ki? Evet sorun şu an belki ama alkol almasam da çok mutsuz oluyorum. Bir kelam konuşamam. Ne yapacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu konuyu nasıl çözebilirim? Hep kafamın güzel olmasını istiyorum şu an efes xtra 6 tane içtim oradan yazıyorum.

Hep böyle olmak istiyorum. Neden ki? Evet sorun şu an belki ama alkol almasam da çok mutsuz oluyorum. Bir kelam konuşamam. Ne yapacağım ben?

Psikolojik destek almanızı tavsiye ederim.

6 Tane içtiğiniz metni moderatörün düzenlenmesinden belli. 😜

Doktora gidin. İleride hem fiziksel hem psikolojik açıdan bir sürü sorunla karşılaşmanız muhtemel. Cebinizdeki parayı ve manevi ilişkilere vereceğiniz zararı söyleyemiyorum bile.

Hiç sigara alkol vs. ağzıma sürmedim ama bağımlılık durumu yaşadım. Çözümü basit yerini dolduracak bir şey bulacaksın. Örneğin alkolu mü bıraktın onun yerine kola iç su iç başka bir şey iç zamanla canın diğerini istemeyecek zaten.

Hiç sigara alkol vs. ağzıma sürmedim ama bağımlılık durumu yaşadım. Çözümü basit yerini dolduracak bir şey bulacaksın. Örneğin alkolu mü bıraktın onun yerine kola iç su iç başka bir şey iç zamanla canın diğerini istemeyecek zaten.

Hızlı ve öfkeli'de ki Han gibi diyorsun.

Alkolü dert için içenlere çok rastladım bu yaşıma kadar. Yok kız arkadaşından ayrılmış, yok annesi hastalanmış, yok babası vefat etmiş... Arkadaşım alkol alıp 1 gece kafayı bulunca belki o gün her şeyi unutarak rahat bir uyku çekeceksin ama geçmişin ve yaşadıkların ertesi sabah seninle birlikte uyanacak.

Alkol hiçbir şeyi değiştirmeyecek sadece anlık unutmanı sağlayarak kafanı hoş yapacak.

Böyle bir şeyden dolayı içiyorsan bu dediklerimden sonra yapma. Ama keyif için içiyorum diyorsan başım üstüne. Yalnız problem görüp konu açtığına göre sağlığından ve psikolojinden emin değilsin gibi, bunu da maalesef biz değil doktorlar çözer...

Yeni konular

Geri
Yukarı