All in One PC temizliği

durmus eren

Decapat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
5 ay önce birinden hediye aldığım Acer all in One PC'ye sahibim 5 aydır temizlemedim açmaya çalışıyorum içini açamıyorum açılacak vidası vb herhangi bir şeyi yok kasayı monitörün arkasından oyun oynamak için çıkardım. Normalde beklemiyordum bu hediyenin geleceğini eski bilgisayarım kötüydü oyun için kullanıyorum şu an sıkıntı olur mu?

PC tamiri yaparken çok fazla AiO PC geliyordu bana vida değil genelde plastik menteşe arasından kart ile açıyorduk. Fazla zorlamamak lazım tırnakları çabuk kırılıyor. Ayrıca AiO PC'ler daha iyi bir termal macun ile geliyor yani cihaz 5 yıl rahat gider 5 ay önce alındıysa.

PC tamiri yaparken çok fazla AiO PC geliyordu bana vida değil genelde plastik menteşe arasından kart ile açıyorduk. Fazla zorlamamak lazım tırnakları çabuk kırılıyor. Ayrıca AiO PC'ler daha iyi bir termal macun ile geliyor yani cihaz 5 yıl rahat gider 5 ay önce alındıysa.

Oyun için kullanıyorum şu an bu AiO'yu eski bilgisayarım çok kötüydü 16 yıllıktı buna geçtim direkt oyun oynadım LoL Dying Light gibi oyunları rahatça oynuyorum lakin size bir sorum var yaz aylarında laptop sogutucu alsam koysam altına soğutur mu merak ediyorum.

Oyun için kullanıyorum şu an bu AiO'yu eski bilgisayarım çok kötüydü 16 yıllıktı buna geçtim direkt oyun oynadım LoL Dying Light gibi oyunları rahatça oynuyorum lakin size bir sorum var yaz aylarında laptop sogutucu alsam koysam altına soğutur mu merak ediyorum.

Genelde minimalist tasarım yaptıkları için işe yararmı bilemem. Fan çıkışı tarafına soğutucu koyarsanız işe yaracaktır yaz aylarında.

Geri
Yukarı