Alman ALDI market zincirinin başarısının sırrı

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Ilginc bir video, yillardir ALDI ve LIDL'dan alisveris yaparim ama nasil bu kadar ucuz ve kaliteli ürün sattiklarina anlam veremiyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Iyi izlenceler :)

Doğru anladıysam Almanya'nın BİM'i bile bizim CarrefourSA gibi. :D

Carrefour' daha önce duydum ama ucuz mu bilmiyorum. Türkiyede bildiklerim BIM, A101, SOK, Migros :)
Ama her zaman söylemisimdir, Almanya'da özellikle ALDI, LIDL gibi zincir marketlerde yiyecek ve icecek cok ama cok ucuz. Yani burada yemekle para bitmez :)

Ayrica videoyu izlemeden yorum yapanlar icin; bu ucuzlugun sirri cogu mali yine kendi fabrikalarinda ya da kendi etiketlerini basarak satmasiymis :)

Carrefour daha önce duydum ama ucuz mu bilmiyorum. Türkiyede bildiklerim BIM, A101, SOK, Migros :)
Ama her zaman söylemisimdir Almanya'da özellikle ALDI, LIDL gibi zincir marketlerde yiyecek ve icecek cok ama cok ucuz. Yani burada yemekle para bitmez :)

Ayrica videoyu izlemeden yorum yapanlar icin; bu ucuzlugun sirri cogu mali yine kendi fabrikalarinda ya da kendi etiketlerini basarak satmasiymis :)
Yok hocam, CarrefourSA ucuz market sınıfına girmiyor, gerçi artık hiçbir market ucuz değil de :p

Ben daha çok görünümü ve dizaynı kastetmiştim.

Bildiğim tek bir şey var. ALDI, LIDL, HOFER bunlar adamdır. Erasmus'ta aç kalmamamızın tek sebebi falan herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı