Almanya 2. Dünya Savaşı'na Girmese Daha İyi mi Olurdu?

Almanya 2. dünya savaşına kesinlikle girmeliydi, en başta bu onların hakkıydı. Adamların birçok toprağı versay anlaşmasında başka devletlere verildi. İngiliz'ler bir şey yapınca sorun yok gayet doğal, Almanya savaş başlatınca 80 milyon insanın ölümüne neden olan insan! Diye konuşuyorlar. Hitler'e aranızdan biri deli diyor olabilir, ancak Hitler'in 1941'li yıllarda 140 ilaç kullandığını kimse bilmiyor. O ilaçları da verenin bir ajan olduğu şüphesi var tabii. Ancak hiçbir zaman bilemeyeceğiz. Hitler çok fazla metamfetamin kullanıyordu, bu onun psikolojini bozdu. Savaşı kaybetmesinin nedeni de budur. Ben hitler sempatizanı biri değilim ancak bildiğiniz soykırım'a kesinlikle karşı değilim. Bu benim fikirlerim. Zaten Hitler'i savunmadım sadece olan şeyleri söyledim, bu yüzden kimse bana hitler aşığı falan demesin rica ediyorum.

Almanya 2. dünya savaşına kesinlikle girmeliydi, en başta bu onların hakkıydı. Adamların birçok toprağı versay anlaşmasında başka devletlere verildi. İngiliz'ler bir şey yapınca sorun yok gayet doğal, Almanya savaş başlatınca 80 milyon insanın ölümüne neden olan insan! Diye konuşuyorlar. Hitler'e aranızdan biri deli diyor olabilir, ancak Hitler'in 1941'li yıllarda 140 ilaç kullandığını kimse bilmiyor. O ilaçları da verenin bir ajan olduğu şüphesi var tabii. Ancak hiçbir zaman bilemeyeceğiz. Hitler çok fazla metamfetamin kullanıyordu, bu onun psikolojini bozdu. Savaşı kaybetmesinin nedeni de budur. Ben hitler sempatizanı biri değilim ancak bildiğiniz soykırım'a kesinlikle karşı değilim. Bu benim fikirlerim. Zaten Hitler'i savunmadım sadece olan şeyleri söyledim, bu yüzden kimse bana hitler aşığı falan demesin rica ediyorum.

Askerler Blitzkrieg i nasıl yaptı sanıyorsunuz zaten ilaç içiriyorlardı askerlere en doğal hakları değildi. 🙂 Şimdi biz çıkıp İngiliz'lere vaktinde Mısırı bizden alıp Sevr imzalattılar diye analarına sövüp savaş mı açacaz Hitlerin amacı intikam değildi zaten o tüm dünyayı istiyordu kazansaydı savaşı ilk yapacağı İtalya'yı satmak olurdu.

Askerler Blitzkrieg i nasıl yaptı sanıyorsunuz zaten ilaç içiriyorlardı askerlere en doğal hakları değildi. 🙂 Şimdi biz çıkıp İngiliz'lere vaktinde Mısırı bizden alıp Sevr imzalattılar diye analarına sövüp savaş mı açacaz Hitlerin amacı intikam değildi zaten o tüm dünyayı istiyordu kazansaydı savaşı ilk yapacağı İtalya'yı satmak olurdu.
İlaç içirme kısmı ileriki dönemlerde üstün ırk yaratma çabaları uğruna yapılan işler. Blitzkrieg'i piyadeler değil tanklar yaptı ^^ Zamanında Mısır bizden alındığında gücümüz yetseydi savaş açıp bir şeyler yapabilseydik aynı şekilde ülkemiz hakkında da konuşuyor olurduk. O iş geçti artık. Mein Kampf'da Hitler'in amacı yazıyor zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlaç içirme kısmı ileriki dönemlerde üstün ırk yaratma çabaları uğruna yapılan işler. Blitzkrieg'i piyadeler değil tanklar yaptı ^^ zamanında mısır bizden alındığında gücümüz yetseydi savaş açıp bir şeyler yapabilseydik aynı şekilde ülkemiz hakkında da konuşuyor olurduk. O iş geçti artık. Mein Kampf'da Hitler'in amacı yazıyor zaten.

Hayır tanklarada içirdiler zaten (tank piyadelerine) ve fransızların savaşmayı bilmemesi de işlerine yaramıştı aynen İngiliz'e savaş açardık aynen sen çok film izlemişsin adamların 60kg taştaşı var.
:D doğrusu onların ittifakı çoktu zaten istesek 12 ada karşılığında Almanya ile girebilirdik savaşa.

Askerler evet ilaç içiyordu ancak Hitler olması gerektiğinden çok fazla ilaç içti. Adamların Anayurtları alınmış, üstelik sadece toprak değil, adamların her şeyini aldılar. Çok saçma düşünüyorsun, Sovyetler niye Polonya'nın yarısını aldı sanıyorsun? 10-20 yıl önce kaybettikleri toprakları geri almak için. Senin dediğin Mısır olayının üzerinden kaç yıl geçti biliyor musun? Üstelik biz Lozan da bir zafer kazandık, onlar ise Fransa'nın içlerinde olmalarına rağmen yıllarca işsizlikten yakınıyorlardı. Evet, Hitler'in tüm amacı intikam değildi, ancak İngilizler o kadar ağır bir anlaşmayı Almanlara dayatmasaydı Hitler'i hiç tanımayabilirdik. Hitler zaten halkın çok zor durumda olduğunu görüp Almanlara tekrar güçlenme sözü verdi. E Almanlar o dönemler zaten hayat şartları düzelmeye başlayınca Hitler hiç oy alamamıştı, sonradan Büyük Buhran geldi de Hitler fırsat yakaladı. Kazansaydı niye İtalya'yı satsın? Sen bunu oyun falan sandın herhalde? Yaşanmamış olay üzerinden yorum yapamazsın, bu tarih olmaz. Hitler çıkıp sana öyle yapacağını mı söyledi?

Geri
Yukarı