Almanya hakkında bilgiler verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onların ya da bizim Atatürk'ümüzün olup olmaması önemli değil o zaman? Konu tartışmaya gideceği için daha fazla konuşmaya gerek yok.
Adam küfür etmemiş, hakaret etmemiş. Sadece onların Atatürk gibi bir liderleri yoktu zamanında, olsa da boşver ne yapacaksın demek istemiş.

Ülkemizi kötüleyen annesini babasını kötüler çünkü zamanında yurt dışına gitmemişler :cool: Ülkemiz dört dörtlük değil, eksikliklerimiz var ama buna da şükür savaşta değiliz, karnımız tok, giyeceğimiz elbise, barınabileceğimiz ev var çoğumuzun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkemizi kötüleyen annesini babasını kötüler çünkü zamanında yurt dışına gitmemişler
Ülkeyi kötülemek tabi ki iyi bir şey değil fakat ülkeyi kötüleyenlere ettiğiniz lafı, bu ülkeyi kötü edenlere etseydiniz ülkede sorun kalmazdı.

Boş boş vatan millet sakarya edaları yapmayınız. Herkes bir anda Milliyetçi olmuş...
Halil seni görmeyeli fikirlerin bayagi degismis takdir ettim :)
Benim fikirlerim hala aynı :D Sadece tam ifade edemiyorum.

Resmi olarak 3 Milyon Türk yaşıyor hatta "Türk mahalleleri var" diyorlar.
Biraz daha bilgi:
1. ve 2. dünya savaşını başlattılar

Alman halkına hitler çok kötü biri olarak gösteriliyor sanırım. Ama hakkını vermek gerek 10 yılda ülkeyi tanınmaz bir hale getirdi. Silah sanayisinde devrim yaptı vs. Ama akıllı hareket etmedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı