Almanya Türkiye'yi Kıskanıyor mu ?

Makaleler
35
Hatırlatma:

Binali Yıldırım: "Türkiye'nin büyümesini istemiyorlar, Avrupa bizi kıskanıyor."

Berat Albayrak: "Almanya'nın rakibi olmaya ilerliyoruz. Almanya Türkiye'nin ekonomisini kıskanıyor."

Almanya halkına röportaj tarzında soruldu, bakın ne düşünüyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalan söylemeyin, çekemiyorsunuz bizi.

Bu arada bizi kim niye kıskansın? Neyimiz varda neyi kıskanacaklar? Ülkenin durumu ortada, herkes farkında Türkiye'de ne olup ne bittiğinin. Dahada tutturmuşlar kıskanıyor diyorlar. Orada biri çıkmış sadece Almanya değil herkes kıskanıyor diyor. Saçmalığa bak.

Binali Yıldırım: "Türkiye'nin büyümesini istemiyorlar, Avrupa bizi kıskanıyor. "
Burada haklı bizim büyümemizi (gelişmemesi) istemiyorlar. O yüzden zaten PKK, YPG'ye silah yoluyorlar.

Ayrıca Almanya kendine baksın şahsen ben bir Türk olarak Hamburg'da olanlardan "dndişe duyuyorum".

Zaten arkadaşlar halka niye soruyorlar ki? Çıkın sokağa normal bir vatandaşa sorun ABD'yi kıskanıyor musunuz diye. Cevaplar hayır olur, bir vatandaş bir başka ülkeyi niye kıskansın?

Zaten arkadaşlar halka niye soruyorlar ki? Çıkın sokağa normal bir vatandaşa sorun ABD'yi kıskanıyor musunuz diye. Cevaplar hayır olur, bir vatandaş bir başka ülkeyi niye kıskansın?
Niye? Türklere sorsak çoğu kişi kıskanıyorum der. Örneğin ben. Türkiye ile İsviçre birbirine kıyaslarsak. Kıskanmayan bir kişi bile tanımam.

@Halil1905 Hakikaten acayipsiniz yok artık! Kıskanırmıyız çöplük hep orlar, oralarda kazanç yok, iş yok. Türkiye daha iyi.!:puro:

Bir de bir zaman Ruslar gönderiyordu, bir zaman Amerikan silahları çıkıyordu PKK'de sonra İsrail oldu, sonra Almanya, hangisi arkadaş bir karar verin artık.

Niye? Türklere sorsak çoğu kişi kıskanıyorum der. Örneğin ben. Türkiye ile İsviçre birbirine kıyaslarsak. Kıskanmayan bir kişi bile tanımam.
Ben kıskanmıyorum şahsen. Çünkü geçmişi okuduğum da, geçmişte ülke ne haldeydi bildiğimden bu halime şükrediyorum. Zor bir şey değil dedenize, babanıza sorun bakalım geçmiş mi daha kötüydü yoksa şuan mı.

Çalışana, çalışmak isteyene her yerde iş var. Siz yeter ki çalışmak isteyin.

Ben kıskanmıyorum şahsen. Çünkü geçmişi okuduğum da, geçmişte ülke ne haldeydi bildiğimden bu halime şükrediyorum. Zor bir şey değil dedenize, babanıza sorun bakalım geçmiş mi daha kötüydü yoksa şuan mı.
Hocam geçmişte kötü diyorsanız şimdide kötüyüz merak etmeyin. İsviçre'nin nasıl bir ülke olduğunu herhalde bilmiyorsunuz. Ufacık bir araştırma sayesinde çok rahat öğrenebilirsiniz. Aramızdaki farkları.

Çalışana, çalışmak isteyene her yerde iş var. Siz yeter ki çalışmak isteyin.
Çalışana iş var diyorsunuz da para yok. Maaş farklarına bakarsanız görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı