Almanya'da ucuz PC parçası satan firma tavsiyesi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Merhaba. Bir tanıdık Almanya'dan ihtiyacım olan birkaç parça getirmeyi düşünüyor. Normalde Polonya'da kalıyor ve Almanya'da birkaç gün kalacak sadece. Bu süre içerisinde Mediamarkt, Amazon vs. yerine bakabileceği yerel mağazalar var mıdır? İnternet üzerinden de alabilir, 2-3 gün içinde elinde olacaksa. Bir de bunları kutusunu açmadan valiz içinde rahatça geçirebilir mi, tekli alım yapacak, öyle abartı bir şey almayacak. 1 işlemci, 1 RAM, 1 de SSD olur atıyorum.

Sadece koruma bandını kesmek yeterli mi?
Birkaç hafta önce arkadaşım Amerika'dan bir laptop ve benim için bir mouse aldı. Ürünleri Amerika'dan bir tanıdıkları uçakla getirdi. Ikisinin de paketlerini açtığından dolayı gümrükte kendi cihazları olduğunu söylediğinde direk geçmiş.
Konu açılmışken sorayım yazın babam ile birlikte Stuttgart'a seyahat edeceğiz. Buradan bir ekran kartı alırsak dönüşte gümrükte ne kadar bir ücret öderiz?
Bir ekran kartı için büyük ihtimalle vergi ödemesiniz.

Birkaç hafta önce arkadaşım Amerika'dan bir laptop ve benim için bir mouse aldı. Ürünleri Amerika'dan bir tanıdıkları uçakla getirdi. Ikisinin de paketlerini açtığından dolayı gümrükte kendi cihazları olduğunu söylediğinde direk geçmiş.

Bir ekran kartı için büyük ihtimalle vergi ödemesiniz.
Tamamdır teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı