Almanya'dan iPhone getirmek

bedozk65

Hectopat
Yer
arkanda
Daha fazla  
Meslek
boş işler müdürü
Selamlar, dostlarım bir arkadaşım Almanya'dan gelecekmiş bana sordu bir şey lazımmı diye bende iPhone 8 fiyatı sordurttum yaklaşık 250 Euro aldıktan sonra Türkiye'de ne gibi işlemler yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk önce iphone 8 burdaki fiyatı 6bin 7bin... diye gidiyor dostum yurtdışından getirilen telefonlarda imei sorunu oluyor ama yinede imei yi açtırabilirsin ben pek bilmiyorum 250 yi 9 la çarparsak 2250 tl yapıyor imei yi de halledersen kesinlikle tavsiye ederim yoksa burda damata 1 tane, torunlarına 1 tane, 2 tane de rte ye, 1 tane de kendine alırsın

İlk önce iPhone 8 buradaki fiyatı 6bin 7bin... Diye gidiyor dostum yurtdışından getirilen telefonlarda IMEI sorunu oluyor ama yine de IMEI'yi açtırabilirsin ben pek bilmiyorum 250'yi 9 la çarparsak 2250 TL yapıyor IMEI'yi de halledersen kesinlikle tavsiye ederim yoksa burada damata 1 tane, torunlarına 1 tane, 2 tane de rte ye, 1 tane de kendine alırsın.

İnanın aynı mantıkla hareket ediyorum mahallenin uzun abilerine telefon alıcağıma çöpe atarım daha iyidir.

1 Sene boyunca garantisi oluyor diye biliyorum.

Ekran Görüntüsü (5).png

Dediğininz gibi bir yıl garanti sunuyor ama ekrandaki modellere.

Yeni konular

Geri
Yukarı