Almanya'dan laptop önerisi

Hocam acerin soğutma sisteminde sorun var diyorlar ısınma problemi yaşanmaktaymış bu yüzden almayı düşünmüyorum acaba başka öneriniz var mıdır ?( bu arada acer 3060 lı sistem tr de hepsi burada da yok :) )
Acer'ın ısınma sorunu 2019 ve öncesi modellerde mevcuttu, 2020'den sonra soğutma ciddi manada geliştirildi, Acer bu butçede alabileceğiniz en performanslı model.

Acer'ın ısınma sorunu 2019 ve öncesi modellerde mevcuttu, 2020'den sonra soğutma ciddi manada geliştirildi, Acer bu butçede alabileceğiniz en performanslı model.
hocam yorumlara vs baktımda herkes memnun şimdi ürün inceleme videolarına bakıyorum teşekkürler.
Hocam akşam akşam rahatsız ediyorum ama
bu laptopu almak matıklı mıdır amd ryzen 5 5600h olduğundan dolayı biraz endişelendim de geri kalan bütçe ile de aksesuar alırım diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Hocam acerin soğutma sisteminde sorun var diyorlar ısınma problemi yaşanmaktaymış bu yüzden almayı düşünmüyorum acaba başka öneriniz var mıdır ?( bu arada acer 3060 lı sistem tr de hepsi burada da yok :) )
Acer'ın ısınma sorunu 2019 ve öncesi modellerde mevcuttu, 2020'den sonra soğutma ciddi manada geliştirildi, Acer bu b
hocam yorumlara vs baktımda herkes memnun şimdi ürün inceleme videolarına bakıyorum teşekkürler.

Hocam akşam akşam rahatsız ediyorum ama
bu laptopu almak matıklı mıdır amd ryzen 5 5600h olduğundan dolayı biraz endişelendim de geri kalan bütçe ile de aksesuar alırım diye düşünüyorum
Ryzen 5 oyun performansı konusunda gayet iyidir, ekran kartı watt değeri Legion'dan daha yüksek, bunu almanız daha iyi olur.

idealo.de burada tüm satilan laptop modellerinin fiyatlarini hangisi pahali hangisi ucuz görebilirsin. Mediamarkt, Saturn yada Amazon dan almak isterseniz genelde pahali olur. Benim tavsiyem aklinizda bir model varsa yazip idealodan bakmaniz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı