Almanya'dan PS5 getirtmek

druggercat

Centipat
PS5 çıktığında arkadaşım Almanya'ya gidecek dönerken 1 kişiye de PS5 getirecekmiş. Getirtsem herhangi bir sıkıntı çıkar mı bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eurosia (?) garantili olduğu zaman bir sıkıntı çıktı mı, hemen yenisini veriyorlardı diye biliyorum.
Getirtirken üstüne banner veya kişisel bir yazsın çizsin ki, kendi ürünü olduğu anlaşılsın. Yoksa, ticari denilerek ceza yiyilebilir. Ya da PS5'e el konulabilir.

Eurosia (?) garantili olduğu zaman bir sıkıntı çıktı mı, hemen yenisini veriyorlardı diye biliyorum.
Getirtirken üstüne banner veya kişisel bir yazsın çizsin ki, kendi ürünü olduğu anlaşılsın. Yoksa, ticari denilerek ceza yiyilebilir. Ya da PS5'e el konulabilir.
Aynen kısısel olmadığı taktirde ceza yiyebilir.

Ambalajı bozması yeterli. Ben de o şekilde konsol getirtmiştim. Ambalajı açtırdım, faturaları da arkadaşın adına kestirdim. Sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı