Almanya’dan şok karar! 6 bin Türk sınır dışı ediliyor!

Anaa bu konu 2017de açılmış. İlticada bulunanlar kendilerini erkenden kurtarmaya çalışan doktorlar vs bence.

Hani evet illaki kendileri de az da olsa fakirleştiğini hissediyordur ancak durumları denildiği kadar kötü değil. Yok raflar boşmuş da falan falan :D Dünya devi, adamlarda üretim var sonuçta.

Kötüleşiyor dediğin de 3 senede %7 enflasyon :D
Yalnız Türkiye'yi kastettim. Geçen seneden bu yana bile çok şey pahalandi. Gerçi bir kaç ayda bile çok şey pahalandi. Ekmek bile 3.5 lira oldu. Normalde 25KR ile zamlanırdı.
Türkiye'deki durum dikkate alınmalı mı ne diyor ya haberde. Ekonomik olarak düşündüm.

Yalnız Türkiye'yi kastettim. Geçen seneden bu yana bile çok şey pahalandi. Gerçi birkaç ayda bile çok şey pahalandi. Ekmek bile 3.5 lira oldu. Normalde 25kr ile zamlanırdı.
Türkiye'deki durum dikkate alınmalı mı ne diyor ya haberde. Ekonomik olarak düşündüm.

Ekmek 4 bazı yerlerde 5 :)

Çok iyi, zaten hepsinin burnunda memleket tütüyor. 4 mevsim bir arada yaşıyoruz burda, cennete gelsinler tabiki. Hem gülerler, ağlarlar, üzülürler, şok olurlar. 4 değişik yüz ifadesi yaşarlar her gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı