Alt göbek bir türlü erimiyor

Abi yapma

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler dostlar, yaşım 16 ve boyum 182. 5 ay önce 91 kiloydum. Kilo vermeye karar verdim ve 72 kiloya kadar düştüm. Ancak alt karın kısmındaki yağlar bir türlü gitmiyor. Bu durumu yaşayan veya bilenler tecrübelerini anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler dostlar, yaşım 16 ve boyum 182. 5 ay önce 91 kiloydum. Kilo vermeye karar verdim ve 72 kiloya kadar düştüm. Ancak alt karın kısmındaki yağlar bir türlü gitmiyor. Bu durumu yaşayan veya bilenler tecrübelerini anlatabilir mi?

Düzgün beslenme lazım. Orası erkeklerde yağ depolanan bölge olduğu için erimesi çok zaman ister.

Karnınızın üst tarafı normal ama alt tarafı dışarıda kalıyorsa belki karındaki ismini tam bilmediğim bir kas güçsüzkalmış olabilir. Eğer böyle bir durum varsa karnınızı içinize çekme antrenmanı yapabilirsiniz. Sabah kalkınca 30 saniye 3 tekrar olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı