Alt+Tab menüsünde mainwindow uygulaması

ineffablefishy

Hectopat
Alt+Tab menüsündeyken adı tam çıkmayan görebildiğim kadarıyla mainwindow adında bir uygulama var kapatınca herhangi bir uygulama kapanmıyor. Kapatıp her PC'yi aç kapa yapışımda ise geri oraya geliyor ne olduğunu bir türlü çözemedim. Sadece birkaç gündür var. Virüs mü ne bilemedim, korkuyorum da içten içe.

Alt+Tab menüsündeyken adı tam çıkmayan görebildiğim kadarıyla mainwindow adında bir uygulama var kapatınca herhangi bir uygulama kapanmıyor. Kapatıp her PC'yi aç kapa yapışımda ise geri oraya geliyor ne olduğunu bir türlü çözemedim. Sadece birkaç gündür var. Virüs mü ne bilemedim, korkuyorum da içten içe.
Tarasan fena olmaz.
Sistem iyiyse Bitdefender Free değilse Kaspersky Free iyidir.

Tam emin değilim ama virüs olmaması lazım MSI Dragon Center kullanıyorsan onunla alakalı olabilir bende de vardı eskiden silince düzelmişti.

Temp temizleyebilirsiniz, en azından bir arkadaş böyle çözmüştü. Çoğu kişide çıkmaya başladı, virüs değil korkmanıza gerek yok ama ne olur olmaz tarama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı