Alt+Tab ve Winkey tuşuna basınca bilgisayarın kilitlenmesi

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamun aleyküm. Geçen gün bilgisayara Windows 10 kurdum ve kurduktan sonra driverları kurdum. Peşine Black desert oyununu kurdum ve oyunda rahatça oynadım. Elim bazen Winkey tuşuna çarpıyordu ve ne zaman Winkey tuşuna çarpsa Windows penceresi geliyor 5 saniye içinde bilgisayar kilitleniyordu. Arkadan oyunun sesi geliyor ama mecbur rest atmak zorunda kalıyorsun. Tuşa basmadığın sürece sıkıntı yok ama bu iki kere oldu. İkincisinde bilgisayar açılırken Windows kendini güncelledi ve oyuna girdim bu sefer Win key Alt tab tuşlarına 20 defa basarak denedim ama kilitlenmedi. Nette bu sorunu yaşayanlara baktım çoğu ekran kartı sürümünü bir alt sürüme çekmişler sorundan öyle kurtulmuşlar ancak ben yapmadım öyle. Windows kendini güncelledi ve bir daha olmadı ya da bilmiyorum Windows'un güncellemesiyle bir alakası var mıdır sorunun tekrar olmamasının nedeni. Ve bu sorun donanımsal değil değil mi?

Yeni güncellemeden sonra bende de aynı sorun oluyor. Sürekli olmuyor ama ara ara kitleniyor bilgisayar. Reset atmadan da geçmiyor. Donanımsal olduğunu sanmıyorum. Güncellemeden sonra bu tarz şikayetler arttı.

Yeni güncellemeden sonra bende de aynı sorun oluyor. Sürekli olmuyor ama ara ara kitleniyor bilgisayar. Reset atmadan da geçmiyor. Donanımsal olduğunu sanmıyorum. Güncellemeden sonra bu tarz şikayetler arttı.
Anladım kadarıyla ikinci kez donduğunda pc güncelleme yaptı windows ondan sonra olmadı bir daha sizce bununla bir alakası varmıdır windows güncelleme yaptıktan sonra bir daha olmamasının kitlenmemesinin
Güncel

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı