Alt Tab yapınca gizli bir pencere gözükiyor

Yusuf4441

Femtopat
Alt Tab yapinca hiddenfrom isimli bir uygulama gözüküyordu. Görünmezdi basinca hiçbir şey olmiyordu PC'de Google acıktı sizce ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararlı olabilir, girdiğin sitenin yönlendirme sayfası olabilir, pop up olabilir. Hangi av kullanıyorsun Defender hariç?

Windows 10 güncel kullaniyorum 3 kere taramada yaptimbir şey cikmamişti bir de net user yazdiğimda 5 hesap cıkıyor 4'ü benim 1 tanesi ismi: Wdagutilityaccount truva atımı yoksa.
Zararlı olabilir, girdiğin sitenin yönlendirme sayfası olabilir, pop up olabilir. Hangi av kullanıyorsun Defender hariç?

Yok direk program olarak arkada Alt+Tab'da calişiyordu.

Windows 10 güncel kullaniyorum 3 kere taramada yaptimbir şey cikmamişti bir de net user yazdiğimda 5 hesap cıkıyor 4'ü benim 1 tanesi ismi: Wdagutilityaccount truva atımı yoksa.
Hangisiyle tarama yaptın bir şey çıkmadı? Net user ne işe yarıyor anlatabilir misin? Yaptığın işlemi biliyorsun ki yapmışsın :)

Hangisiyle tarama yaptın bir şey çıkmadı? Net user ne işe yarıyor anlatabilir misin? Yaptığın işlemi biliyorsun ki yapmışsın :)

CMD'ye net user yazinca hesaplar cıkıyor gizli olsun herkese acık olsun truva atları keyloggerlar gizli hesap acıp sakliyabiliyorlar oda net user yazinca gözükiyor isimleri sacma olabiliyor 5. hesap windowsunmuş güncellemeyle gelmiş sitesinde yaziyor ben malwarbytes yükliyip taratip siliyim Windows Defender ile tarattım.

CMD'ye net user yazinca hesaplar cıkıyor gizli olsun herkese acık olsun truva atları keyloggerlar gizli hesap acıp sakliyabiliyorlar oda net user yazinca gözükiyor isimleri sacma olabiliyor
Peki bunu hangi zararlı yapıyormuş? Zararlı kimlikleri ne? Bu bilgileri kimden öğreniyorsunuz?

Peki bunu hangi zararlı yapıyormuş? Zararlı kimlikleri ne? Bu bilgileri kimden öğreniyorsunuz?

Şu anda bir şey göremedim ilk önce bir tane daha hesap varmış ama windowsunmuş kendi sitesinden öğrendim Microsoft Edge ile alakali ben arkadaki gizli sekmeyi görünce bgörünce hemen resetlemiştim PC'yi sonra gitti System'de calişan keylogger olabilir o yüzden malwarbytes kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı