Alt+Tab yaptıktan sonra oyunlarda kasma sorunu

JackD

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben dün gece arkadaşla ROE girelım dedik. Oyuna girdim yükleme ekranındayken Alt+Tab yaptım arkadaki müziği kapatmak için. Sonra oyuna girmek için tekrar Alt+Tab yaptım. Oyun ekranı uzun bir süre gelmedi. Sonra bir hata verdi bende hemen okumadan kapattım DirectX ile ilgili birşeyler yazıyordu. Oyunu kapatıp tekrar açtım ve oyuna girdim fakat oyun aşırı derecede kasıyordu. Dün geceden beridir çözümünü arıyorum yapmadığım işlem kalmadı DDU ile ekran kartının driverini kaldırıp tekrar yükledim pek bir ise yaramadi. CS.GO da 190-230 arası FPS alırken artık 80-120 FPS alıyorum bunu dışında PUBG da lobide 20 FPS bile alamıyorum. Bunun çözümü varmı? Ne olduysa ROE da aldığım hatadan sonra oldu.

Ekran kartim:
Intel(R) HD Graphics 630
Dahili ekran kartim:
Nvdia GeForce GTX 1050 4GB

Bir şeyleri bozmuşsun da hayırlısı. Her bilgisayarın oyun ekranında Tab geçişlerinde kasma donması çok az da olsa olur. Veri kaybına da neden olur ama bu denli kalıcı etkide bulunduğunu ilk sizden duyuyorum. Takipteyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı