Alt Tab'de ses gelmeme

Gunruy

Kilopat
Özellikle 1 aydır Windows güncellemesini yaptığımdan berri başka bir sekmeye geçince Discord, Microsoft teams ve zoom gibi sesli sohbet ve konferans uygulamalarından ses gelmiyor. Mikrofonum çalışmaya devam ediyor. Ama ben karşı tarafın sesini alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seis nereden alıyorsun. HDMI ise görüntü ve ses aynı kanaldan gittiği için görüntü sorunu sese de yansır. Uygulamalarının (oyunların dahil) çözünürlüğünü masaüstü çözünürlüğün ile aynı tut ve mümkünse önerilen çözünürlükte kullan, denetim masası> programlar kısmından arka planda çalışma izinlerini kontrol et aynı kontrolleri uygulamaların içinde de yap

Seis nereden alıyorsun. HDMI ise görüntü ve ses aynı kanaldan gittiği için görüntü sorunu sese de yansır. Uygulamalarının (oyunların dahil) çözünürlüğünü masaüstü çözünürlüğün ile aynı tut ve mümkünse önerilen çözünürlükte kullan, denetim masası> programlar kısmından arka planda çalışma izinlerini kontrol et aynı kontrolleri uygulamaların içinde de yap.

USB kulaklıktan fakat dün akşam çalıştı neden kaynaklı onu da anlayamadım ama genede teşekkürler.

Geri
Yukarı