Altcoin madenciliği nerede ve nasıl yapılır?

Emir Erdal

Decapat
Daha fazla  
Polkadot madenciliği yapmak istiyorum ama bunun için güvenilir bir program ve havuz arıyorum. Genel olarak karşıma Bitcoin ile ilgili sonuçlar çıkıyor. Polkadot olmasa bile, genel olarak alt coin madenciliği ile ilgili bir program önerebilir misiniz?

Madenciliğe girmek istiyorum ama çok fazla bilgim yok. Cüzdan için şifreli USB falan almam gerekir mi? Ana soruma ek olarak verebileceğiniz her ek bilgi yardımcı olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

Gelen coinleri nasıl çekebiliriz kendi cüzdanımıza hangi siteden açmak lazım BtcTurk'e falan çekilir mi.

Anladığım kadarıyla bu işleri biliyorsunuz 18 yaş altı açabileceğim Bitcoin cüzdanı var mı parayı çektirmese de olur sadece 18 olana kadar biriktireceğim şu an 17'yim.

Anladığım kadarıyla bu işleri biliyorsunuz 18 yaş altı açabileceğim Bitcoin cüzdanı var mı parayı çektirmese de olur sadece 18 olana kadar biriktireceğim şu an 17'yim.

Türk borsalarından alamazsınız. Ancak annenizin babanızın adı hesap açıp kullanabilirsiniz.
Ekleme:
Ltc ve ETH transferi daha ucuza gelir. BTC transferini tavsiye etmiyorum.

Home - Ethermine - Ethereum (ETH) mining pool bu siteyi kullandım önceden
( Bitcoin'i evde yapmak zor tabii evde yapacaksanız.)

Hocam teşekkürler önce cevapların için. Ek bir iki sorum daha olacak.

Bu cüzdan oluşturma tamamen sanal bir durum mu yoksa şifreli bir USB falan almam mı gerekecek?

Ayrıca kazdığım coinleri (ethereum veya farklı coinler) istediğim sitede hesabıma aktarabiliyor muyum? Şu an Paribu'da al sat yapıyorum. Oraya yönlendirme olanağım var mı?

Bu cüzdan oluşturma tamamen sanal bir durum mu yoksa şifreli bir USB falan almam mı gerekecek?

Telefon uygulamaları var internetten bulabilirsin YouTube'da vardır.

Ayrıca kazdığım coinleri (ethereum veya farklı coinler) istediğim sitede hesabıma aktarabiliyor muyum? Şu an Paribu'da al sat yapıyorum. Oraya yönlendirme olanağım var mı?

Maddi yönden düşünecek olursak, şuan en mantıklı iş Ethereum madenciliği yapmak. BTC için asic makine alman gerek. Belli bir vadesi olmasına rağmen fiyatları pek iç açıcı değil.

Maddi yönden düşünecek olursak, şuan en mantıklı iş Ethereum madenciliği yapmak. BTC için asic makine alman gerek. Belli bir vadesi olmasına rağmen fiyatları pek iç açıcı değil.

Ethereum satın alıp döviz veya altın gibi bekletmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Ve hangi siteden güvenilir şekilde al sat yapabilirim bu altcoini?

Geri
Yukarı