Alternatif tarih bölüm 1: Almanlar 2.dünya savaşını kazansaydı ne olurdu?

Brys

Zeptopat
Daha fazla  
2. Dünya savaşı konularıyla benim gibi ilgilenmeyi seven herkesin mutlaka böyle bir düşüncesi olmuştur. Peki sizin bu konuda düşünceleriniz neler? Maddeler halinde yazalım. İlk ben başlıyorum. Gerçekçi olması şart değil konunun amacı fikirlerdir.

1-Yahudilerin varlığı tamamen yok olurdu ve biz yahudilerin var olduğunu bile bilmezdik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece almanlar değil almanlarla beraber japonlar ve Almanya tarafi olan ülkelerin kazanacaği bir savaş olurdu.

Diziside var hatta.

Ek olarak bugunku teknoloji devlerinin çoğu serbest piyasa anlayışı vb seyler olmazdi sanırım bu kadar teknolojık ve rahat yaşayamazdik.

Sadece almanlar değil almanlarla beraber japonlar ve Almanya tarafi olan ülkelerin kazanacaği bir savaş olurdu.

Diziside var hatta.

Ek olarak bugunku teknoloji devlerinin çoğu serbest piyasa anlayışı vb seyler olmazdi sanırım bu kadar teknolojık ve rahat yaşayamazdik.
Dizinin ismi nedir hocam?

2. dünya savaşı konularıyla benim gibi ilgilenmeyi seven herkesin mutlaka böyle bir düşüncesi olmuştur. Peki sizin bu konuda düşünceleriniz neler? Maddeler halinde yazalım. İlk ben başlıyorum. Gerçekçi olması şart değil konunun amacı fikirlerdir.

1-yahudilerin varlığı tamamen yok olurdu ve biz yahudilerin var olduğunu bile bilmezdik.

Wolfenstein.

Geri
Yukarı