Altılı Masa, Ortak Politikalar Metni'ni açıkladı.

Ne yapmışlar sırayla herkes bir madde söylesin mi oynamışlar. Bazılarının aklına gelmemiş sallamak zorunda kalmış gibi.
Şu güzelim mutabakat metnini bari kötülemezsin ya! 6'lı masanın son aylarda yaptığı en iyi şey bu hatta 6'lı masayı geçtim TR siyasetinde yaşanılan en iyi şu metin.

Şu güzelim mutabakat metnini bari kötülemezsin ya! 6'lı masanın son aylarda yaptığı en iyi şey bu hatta 6'lı masayı geçtim TR siyasetinde yaşanılan en iyi şu metin.
Hocam kusura bakmayın ben şu ülkede gerçekleşen, özelliklede 6'lı masa tarafındaki politik hamleleri ciddiye alamıyorum.

Arkadaşlar yeni getirecekleri sistemde şu anki cumhurbaşkanlığı yetkileri olmayacak. Cb eskisi gibi yetkileri sınırlı ve yürütmeden sorumlu olmayan bir makam olacak. Yürütme yetkisi eskisi gibi başbakan'da olacak. Aklınız karışmasın.

Bir de davutoğlu ve babacan gibi isimlerin masada olması, masadaki farklı görüşlerin birbirini denetlemesi ve dengelemesi, çok seslilik açısından olumlu olarak düşünüyorum.

Babacan ve davutoğlu yerine Muharrem İnce gibi Atatürk'ün ilkelerine saygı duyan siyasilerin olmasını tercih ederim.

Batı istemiyor ne demek :D Batı'nın neden umrunda olsun? Türkiye'de olan mülteciden ona ne? :D

"Türkiye'de olan mültecileri Batı neden umursasın?" mı dedin sen? :D Bu forum her geçen gün beni daha da şaşırtıyor. Düşünme yetini kullanarak eğer bu mülteciler Türkiye'de kalmazsa nereye gider bir söyle. Hatta ben sana söyleyeyim, batı ülkelerine giderler. Sence batı bunu ister mi? Bu sorunun cevabını da kendin bulmaya çalış bakalım :D

Son düzenleme:
"Türkiye'de olan mültecileri Batı neden umursasın?" mı dedin sen? :D Bu forum her geçen gün beni daha da şaşırtıyor. Düşünme yetini kullanarak eğer bu mülteciler Türkiye'de kalmazsa nereye gider bir söyle. Hatta ben sana söyleyeyim, batı ülkelerine giderler. Sence batı bunu ister mi? Bu sorunun cevabını da kendin bulmaya çalış bakalım :D
Kılıçdaroğlu gelince hepsi gidecek merak etme. Yani vaadi öyle en azından. Hepsi yallah dikta Esad'ın kollarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı