Altın hesabı açmak

800k ZED

Kilopat
Borsa işinden pek anlamam fakat 8-9 ay para biriktirip yatırım yapmak istiyorum. Şu an altın hesabı açmayı düşünüyorum. Sizin önerileriniz nedir? Hangi bankayı seçmeliyim?

Aslında şu an kullandığımız bankaların altın alış-satış fiyatlarını SS olarak paylaşsak güzel olabilir diye düşünüyorum. Fakat bunu hafta içi yapmamız daha doğru sonuç almamıza yardımcı olur. Hafta sonu bankalar kendini güvene almak için alış-satış fiyatlarının arasını biraz fazla açabiliyor.

Borsa işinden pek anlamam fakat 8-9 ay para biriktirip yatırım yapmak istiyorum. Şu an altın hesabı açmayı düşünüyorum. Sizin önerileriniz nedir? Hangi bankayı seçmeliyim?
Bede zamanında altına yatırım yapmıştım. Hala duruyor ve her gün değerleniyor. Ben ziraat bankasını kullanıyorum. Ama şunu unutma bankalarda altın alım satımlarda normal piyasada ki gibi olmuyor. Normal piyasadan 1 2 tl fark olur. Ama çok önemli değil o kadar.

Bede zamanında altına yatırım yapmıştım. Hala duruyor ve her gün değerleniyor. Ben ziraat bankasını kullanıyorum. Ama şunu unutma bankalarda altın alım satımlarda normal piyasada ki gibi olmuyor. Normal piyasadan 1 2 tl fark olur. Ama çok önemli değil o kadar.
18 yaşındayım gidip açtırmak istersem ne yapmam gerekir ? Ücret ödemeli miyim ? Telefonda uygulaması var mı ?

Geri
Yukarı