Altning sonrası Minecraft Launcher'e hesap girilmiyor

havuçç

Decapat
Yer
Havuç Tarlası :)
Minecraft'ı kendi sitesinden aldım ve tokenlogger yemedim ya da hesabım çalınmadı. Ancak Altning adlı programı kurduktan sonra hesabıma giriş yapamıyorum.
Yardım edin lütfen korsanla oynamaktan bıktım. Atacağım linkteki Altning adlı programı kurmatın kurdurtmayın.

Evde duran ama pek de performanslı olmayan bir bilgisayar.

Zaten kaldırdım 1 ila 2 ay önce ancak artık çıldırdım Titan Launcher'den çok sıkıldım.
Ancak kaldırmama rağmen çalışmıyor.
Kardesim aynı batağa ben de düştüm çözümü hala lazımsa programa giriyorsun the altening yazan yere tıklayıp mojang yapıyorsun ben şifremi değiştirdim sen de değiştir bide program çalışırken görev yöneticisinden dosya konumuna bak sil
Evde duran ama pek de performanslı olmayan bir bilgisayar.

Zaten kaldırdım 1 ila 2 ay önce ancak artık çıldırdım Titan Launcher'den çok sıkıldım.
Ancak kaldırmama rağmen çalışmıyor.

Programı yeniden yükle ve oradan The Altning yerine Mojang'ı seç ve programı sil.İstersen virüs taraması yap.Sonra yeniden dene.Anlamadıysan verdiğim videoya git.0:40 saniyesine kadar adamın girdiği yerlere gir programda.0:40'da adam The Altning seçiyor sen onun yerine Mojang seç ve programı kapatıp virüs taraması yap.Ve tavsiyem bilgisayarını yeniden başlat.Umarım sorunun çözülür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı